Қазығұрт аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 36/163-VIІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 мамырдағы № 4/24-VIII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 36/163-VII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазығұрт ауылы округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 118 508 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 118 348 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 160 мың теңге;
2) шығындар – 126 291 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -7 783 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 783 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 783 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 783 мың теңге.
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
3. Сарапхана ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 49 349 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 34 715 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 14 634 мың теңге;
2) шығындар – 52 113 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -2 764 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 764 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 764 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 764 мың теңге.
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
5. Алтынтөбе ауылы округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 48 398 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 41 781 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;

О внесении изменений в решение "О бюджете сельских округов на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 36/163-VІI
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 25 мая 2023 года № 4/24-VIII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата "О бюджете сельских округов на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года под № 36/163-VII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Казыгурт на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 118 508 тысяч тенге:
налоговые поступления – 118 348 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 160 тысяч тенге;
2) затраты – 126 291 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -7 783 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 783 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 783 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 7 783 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в новой редакции:
3. Утвердить бюджет сельского округа Сарапхана на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 49 349 тысяч тенге:
налоговые поступления – 34 715 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 14 634 тысяч тенге;
2) затраты – 52 113 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -2 764 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 764;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 764 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 764 тысяч тенге.
пункт 5 изложить в новой редакции:
5. Утвердить бюджет сельского округа Алтынтобе на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 48 398 тысяч тенге:
налоговые поступления – 41 781 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;

Аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 және 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 және 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат төрағасы Т.Калымбетов
Қазығұрт аудандық мәслихатының
2023 жылғы 25 мамырдағы
№ 4/24-VIII шешіміне 1-қосымша
Қазығұрт аудандық мәслихатының
2022 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 36/163-VІI шешіміне 1-қосымша
Қазығұрт ауылы округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы Атауы
Кіші сыныбы
1.Кірістер

Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 и 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 и 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата Т.Калымбетов
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного маслихата
от 25 мая 2023 года № 4/24-VIIІ
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного маслихата
от 30 декабря 2022 года № 36/163-VII
Бюджет сельского округа Казыгурт на 2023 год
Категорий
Сумма тысяч тенге
Классы Наименование
Подклассы
1.Доходы