Қазығұрт аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/154-VII "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 9/51-VIII шешiмі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы №35/154-VII (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №176219 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазығұрт ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 10 182 077 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 980 293 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 41 237 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 53 252 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 7 107 295 мың теңге;
2) шығындар – 10 345 354 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 211 696 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 310 500 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 98 804 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -374 973 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 374 973 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 310 500 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 98 804 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 163 277 мың теңге".
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Казыгуртского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 35/154-VII "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 20 декабря 2023 года № 9/51-VIII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года №35/154-VIІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №176219) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Казыгуртского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 182 077 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 980 293 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 41 237 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 53 252 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 107 295 тысяч тенге;
2) затраты – 10 345 354 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 211 696 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 310 500 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 98 804 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5)дефицит (профицит) бюджета – - 374 973 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 374 973 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 310 500 тысяч тенге;
погашение займов – 98 804 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 163 277 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

350 268
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
105 287
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
105 287
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
118 195
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
118 195
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
126 786
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
97 645
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
29 141
02
Қорғаныс
40 704
1
Әскери мұқтаждар
29 186
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
29 186
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
29 186
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
11 518
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
11 518
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
11 518
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 393 090
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
776 901
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
776 901
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
776 901
2
Әлеуметтiк көмек
1 485 798
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 485 798
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
545 117
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
8 418
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
123 246
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 184
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
147 649
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
604 875
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету

350 268
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
105 287
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
105 287
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
118 195
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
118 195
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
126 786
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
97 645
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
29 141
02
Оборона
40 704
1
Военные нужды
29 186
122
Аппарат акима района (города областного значения)
29 186
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
29 186
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
11 518
122
Аппарат акима района (города областного значения)
11 518
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
11 518
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 393 090
1
Социальное обеспечение
776 901
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
776 901
005
Государственная адресная социальная помощь
776 901
2
Социальная помощь
1 485 798
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 485 798
002
Программа занятости
545 117
006
Оказание жилищной помощи
8 418
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
123 246
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 184
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
147 649
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
604 875
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения