Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 13 қазандағы № 569 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 17, 69 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31, 37 бабына сәйкес Қазақстан Республикасы Ұлттық қаупсіздік комитеті шекара қызметінің Түркістан облысы бойынша департаментінің хатын қарап, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Ұлттық қаупсіздік комитеті шекара қызметінің Түркістан облысы бойынша департаментіне, талшық-оптикалық байланыс желілерін жүргізу үшін, Мақтаарал ауданы аумағынан 11,06 гектар жерлердің меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймастан жер учаскелеріне 49 (қырық тоғыз) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Мақтаарал ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Мақтаарал ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Саттаровқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің м.а Б.Туребеков

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Мактааральского района Туркестанской области от 13 октября 2023 года № 569
В соответствии со статьями 17, 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" рассмотрев письмо департамента пограничной службы комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Туркестанской области, акимат Мактааральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут департаменту пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Туркестанской области на земельные участки 11,06 гектара на территории Мактааральского района, сроком на 49 (сорок девять) лет без изъятия земель у собственников и землепользователей в целях использования для проведения волоконно-оптических линий связи.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений Мактааральского района в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Мактааральского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Н.Саттаров.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
И.о акима района Б.Туребеков