Мақтаарал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 17-98-VII "Мақтарал ауданының қала, кенттер және ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" Мақтаарал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 маусымдағы № 32-223-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешiмiнің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 қыркүйектегі № 6-52-VIII шешiмi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мақтаарал аудандық мәслихатының "Мақтарал ауданының қала, кенттер және ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" Мақтаарал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 маусымдағы № 32-223-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 17-98-VII (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 163359 болып тіркелген) шешiмiнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мақтаарал аудандық
мәслихатының төрағасы К. Сарсекбаев

О признании утратившим силу решения Мактааральского районного маслихата 29 декабря 2021 года № 17-98-VII "О внесении изменений в решение Мактааральского районного маслихата от 19 июня 2018 года № 32-223-VI "Об утверждении регламента собрания местного сообщества города, поселков и сельских округов Мактааральского района"
Решение Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 13 сентября 2023 года № 6-52-VIII
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Мактааральского районного маслихата "О внесении изменений в решение Мактааральского районного маслихата от 19 июня 2018 года № 32-223-VI "Об утверждении регламента собрания местного сообщества города, поселков и сельских округов Мактааральского района" от 29 декабря 2021 года № 17-98-VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 163359).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата
Мактааральского района К. Сарсекбаев