Мақтаарал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 29-198-VII "2023-2025 жылдарға арналған кенттер мен ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 қарашадағы № 9-61-VIІI шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мақтаарал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы №29-198-VII "2023-2025 жылдарға арналған кенттер мен ауылдық округтердің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №177979 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Достық ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 59 169 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 23 974 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 4000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 31 195 мың теңге;
2) шығындар – 59 176 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 мың теңге.
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
2. А.Қалыбеков ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 57 991 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 17 042 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 5 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 35 949 мың теңге;
2) шығындар – 58 044 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 53 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 53 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 53 мың теңге.
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
3. Мырзакент кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

О внесении изменений в решение Мактааральского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 29-198-VII "О бюджете поселков и сельских округов на 2023-2025 годы"
Решение Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 10 ноября 2023 года № 9-61-VIІI. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мактааральского районного маслихата от 28 декабря 2022 года №29-198-VII "О бюджете поселков и сельских округов на 2023-2025 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 177979) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет сельского округа Достык на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 169 тысяч тенге;
налоговые поступления – 23 974 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 4000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 195 тысяч тенге;
2) затраты – 59 176 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 7 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в новой редакции:
2. Утвердить бюджет сельского округа А.Калыбеков на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 991 тысяч тенге;
налоговые поступления – 17 042 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 5 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 949 тысяч тенге;
2) затраты – 58 044 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 53 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 53 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 53 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в новой редакции:
3. Утвердить бюджет поселка Мырзакент на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 164 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 164 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 164 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мақтаарал аудандық мәслихатының төрағасы К.Сарсекбаев
Мақтаарал аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
10 қарашадағы № 9-61-VIII
шешіміне 1-қосымша
Мақтаарал аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
28 желтоқсандағы № 29-198-VII
шешіміне 1-қосымша
Достық ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
1
2
3
1.Кірістер

5) дефицит (профицит) бюджета – - 164 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 164 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 164 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Мактааральского района К.Сарсекбаев
Приложение 1 к решению
Мактааральского районного маслихата
от 10 ноября 2023 года № 9-61-VIII
Приложение 1 к решению
Мактааральского районного маслихата
от 28 декабря 2022 года № 29-198-VII
Бюджет сельского округа Достык на 2023 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
1
2
3
1.Доходы