"2023 жылға арналған Сайрам ауданы бойынша мүгедектігі бар адамдар үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Сайрам ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 29 қарашадағы № 442 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Сайрам ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 21 тамыздағы № 308 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес Сайрам ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2023 жылға арналған Сайрам ауданы бойынша мүгедектігі бар адамдар үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Сайрам ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 29 қарашадағы № 442 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Сәбитов

О признании утравтившим силу постановление акимата Сайрамского района от 29 ноября 2022 года № 442 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью по Сайрамскому району на 2023 год"
Постановление акимата Сайрамского района Туркестанской области от 21 августа 2023 года № 308
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Сайрамского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Сайрамского района от 29 ноября 2022 года № 442 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью по Сайрамскому району на 2023 год".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района А.Сабитов