Сайрам аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 25-148/VII "Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № 4-27/VIII шешiмi
Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 25-148/VII "Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Ақбұлақ ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 60 356 мың теңге;
салықтық түсімдер – 20 773 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 39 583 мың теңге;
2) шығындар – 61 768 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 412 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 412 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 412 мың теңге.".
17 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"17. Құтарыс ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 73 618 мың теңге;
салықтық түсімдер – 13 055 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 705 мың тенге;
трансферттердің түсімі – 58 858 мың теңге;
2) шығындар – 74 884 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 266 мың теңге;

О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 25-148/VII "О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2023-2025 годы"
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 27 июня 2023 года № 4-27/VIII
Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сайрамского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 25-148/VІІ "О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Акбулакского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5, и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 356 тысяч тенге;
налоговые поступления – 20 773 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 39 583 тысяч тенге;
2) расходы – 61 768 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 412 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 412 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 412 тысяч тенге.".
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет Кутарыского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 73 618 тысяч тенге;
налоговые поступления – 13 055 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 1 705 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58 858 тысяч тенге;
2) расходы – 74 884 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 266 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 266 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 266 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 4, 25 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Ш.Халмурадов
Сайрам аудандық мәслихатының
2023 жылғы 27 маусымдағы
№ 4-27/VIII шешіміне 1 қосымша
Сайрам аудандық мәслихатының
2022 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 25-148/VII шешіміне 4 қосымша
Ақбұлақ ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санат Атауы
Сомасы, мың теңге
Сынып
Кіші сыныбы
1
2
3

6) финансирование дефицита (использование профицита) – 1 266 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств - 1 266 тысяч тенге.".
Приложения 4, 25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата Ш. Халмурадов
Приложение 1 к решению
маслихата Сайрамского района
от 27 июня 2023 года № 4-27/VIII
Приложение 4 к решению
маслихата Сайрамского района
от 27 декабря 2022 года № 25-148/VII
Бюджет Акбулакского сельского округа на 2023 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3