Сайрам аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 25-148/VII "Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2023 жылғы 9 қарашадағы № 8-59/VIII шешiмi
Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы №25-148/VII "Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақсукент ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 373 887 мың теңге;
салықтық түсімдер – 333 887 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 29 430 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 10 000 мың теңге;
2) шығындар – 474 486 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -101 169 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 101 169 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 101 169 мың теңге.".
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Ақбұлақ ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 59 173 мың теңге;
салықтық түсімдер – 18 002 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 588 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 39 583 мың теңге;
2) шығындар – 60 585 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 412 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 412
мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 412 мың теңге.".
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Арыс ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 85 888 мың теңге;

О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 25-148/VII "О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2023-2025 годы"
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 9 ноября 2023 года № 8-59/VIII
Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сайрамского районного маслихата от 27 декабря 2022 года №25-148/VІІ "О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксукентского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 373 887 тысяч тенге;
налоговые поступления – 333 887 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 29 430 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 000 тысяч тенге;
2) расходы – 474 486 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -101 169 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 101 169 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 101 169 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Акбулакского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5, и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 173 тысяч тенге;
налоговые поступления – 18 002 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 1 588 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39 583 тысяч тенге;
2) расходы – 60 585 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 412 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 412 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 412 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Арыского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 85 888 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -34 973 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 34 973 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 34 973 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -34 973 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 34 973 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 34 973 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.