Сайрам аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 25-148/VII "Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 9-63/VIII шешiмi
Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы №25-148/VII "Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақсукент ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 372 451 мың теңге;
салықтық түсімдер – 333 021 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 29 430 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 10 000 мың теңге;
2) шығындар – 473 620 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -101 169 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 101 169 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 101 169 мың теңге.".
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Ақбұлақ ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 59 073 мың теңге;
салықтық түсімдер – 17 902 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 588 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 39 583 мың теңге;
2) шығындар – 60 485 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 412 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 412
мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 412 мың теңге.".
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Арыс ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 85 288 мың теңге;

О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 25-148/VII "О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2023-2025 годы"
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 20 декабря 2023 года № 9-63/VIII
Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сайрамского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 25-148/VІІ "О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксукентского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 372 421 тысяч тенге;
налоговые поступления – 333 021 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 29 430 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 000 тысяч тенге;
2) расходы – 473 620 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -101 169 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 101 169 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств –101 169 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Акбулакского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5, и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 073 тысяч тенге;
налоговые поступления – 17 902 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 1 588 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39 583 тысяч тенге;
2) расходы – 60 485 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 412 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 412 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств –1 412 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Арыского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 85 288 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -13 046 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13 046 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 13 046 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 13, 16, 19, 22, 28 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Ш.Халмурадов
Сайрам аудандық мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – -13 046 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 13 046 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств –13 046 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 13, 16, 19, 22, 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата Ш.Халмурадов
Приложение 1 к решению
маслихата Сайрамского района