Сарыағаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 29-198-VII "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 6 қазандағы № 8-73-VIII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарыағаш аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 29-198-VII шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыағаш ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 17 343 550 мың теңге:
салықтық түсімдер – 6 909 733 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 35 694 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 647 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 389 476 мың теңге;
2) шығындар – 17 976 294 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 165 820 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 232 875 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 67 055 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -798 564 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 798 564 мың теңге;
қарыздар түсімі – 232 875 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 67 055 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 632 744 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение Сарыагашского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 29-198-VII "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 6 октября 2023 года № 8-73-VIII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарыагашского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 29-198-VII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыагашского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 343 550 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 909 733 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 35 694 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 647 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 389 476 тысяч тенге;
2) затраты – 17 976 294 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 165 820 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 232 875 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 67 055 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -798 564 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 798 564 тысяч тенге:
поступление займов – 232 875 тысяч тенге;
погашение займов – 67 055 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 632 744 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.