Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш ауданы Дарбаза ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 5 қазандағы № 85 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 19-бабының 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабының 1-тармағы 6) тармақшасына сәйкес, Дарбаза ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қазақтелеком" акционерлік қоғамының филиалы - Жобаларды басқару дирекциясына Дарбаза ауылдық округі, Дарбаза ауылы, Жабай ата көшесі бойынан талшықты-оптикалық байланыс желісі құрылысы үшін жалпы көлемі 0,0042 га жер учаскесін, жердің меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймастан жер учаскелеріне уақытша өтеусіз қысқа 3 (үш) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау ауылдық округ әкімінің орынбасары С.Туғанбайға жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Б.Ауезов

Об установлении публичного сервитута
Решение акима сельского округа Дарбаза Сарыагашского района Туркестанской области от 5 октября 2023 года № 85
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19 и пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким сельского округа Дарбаза РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут во временное безвозмездное пользование сроком на 3 (три) года без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей на земельный участок общей площадью 0,0042 гектара по улице Жабай Ата, села Дарбаза, сельского округа Дарбаза для строительства волоконно-оптической линии филиалу акционерного общества "Казахтелеком" Дирекции по управлению проектами.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима сельского округа Туганбая С.
3. Настоящее решения вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Б.Ауезов