Созақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 17 наурыздағы "Созақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 9 сәуірдегі № 160 "Б" корпусы Созақ аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 93 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 мамырдағы № 19 шешiмi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 17 наурыздағы "Созақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 9 сәуірдегі № 160 "Б" корпусы Созақ аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 93 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы О.Жәмиев

О признании утратившим силу решения Созакского районного маслихата от 17 марта 2022 года № 93 "О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 9 апреля 2018 года № 160 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Созакского районного маслихата"
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 16 мая 2023 года № 19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Созакского районного маслихата от 17 марта 2022 года № 93 "О внесении изменений решение Созакского районного маслихата от 9 апреля 2018 года № 160 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Созакского районного маслихата".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата О.Жәмиев