Созақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 159 "2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округтер және кенттер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 қарашадағы № 66 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы №159 "2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округтер және кенттер бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жартытөбе ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 128 682 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 16 877 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 360 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 110 445 мың теңге;
2) шығындар – 130 151 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 469 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 469 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 469 мың теңге.".
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Жуантөбе ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 4-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 71 878 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 6 292 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 65 586 мың теңге;
2) шығындар – 72 928 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 050 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 050 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 050 мың теңге.".
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Қарақұр ауылдық округі 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 7-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 92 558 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 9 711 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 690 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;

О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 159 "О бюджете сельских округов и поселков на 2023-2025 годы"
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 29 ноября 2023 года № 66. Прекращено действие в связи с истечением срока
Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 28 декабря 2022 года №159"О бюджете сельских округов и поселков на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жартытобе на 2023-2025 годы согласно приложениями 1соответственно, в том числе на 2023 года следующих объемах:
1) доходы – 128 682 тысяч тенге:
налоговые поступления –16 877тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 360 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 110 445тысяч тенге;
2) затраты – 130151 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 469тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 469тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 469 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жуантобе на 2023-2025 годы согласно приложениям 4 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 71 878 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 292тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 65 586тысяч тенге;
2) затраты – 72 928тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 050тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 050тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 050 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Каракур на 2023-2025 годы согласно приложениям 7 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 92 558 тысяч тенге:
налоговые поступления –9 711тысяч тенге;
неналоговые поступления – 690тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 970 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 13, 16, 19, 22, 28, 31 және 34 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 және 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Созақ аудандық мәслихатының төрағасы О.Жәмиев
Созақ аудандық мәслихатының
2023 жылғы 29 қарашадағы
№ 66 шешіміне 1 қосымша
Созақ аудандық мәслихатының
2022 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 159 шешіміне 1 қосымша
Жартытөбе ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты Атауы
Сомасы,
Сыныбы
мың теңге
Кіші сыныбы
1
2
3

используемые остатки бюджетных средств – 3 970 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 13, 16, 19, 22, 28, 31 и 34 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и 10 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Созакского районного маслихата О.Жәмиев
Приложение 1 к решению
Созакского районного маслихата
от 29 ноября 2023 года № 66
Приложение 1 к решению
Созакского районного маслихата
от 28 декабря 2022 года № 159
Бюджет сельского округа Жартытобе на 2023 год
Категория
Сумма,
Класс
тысяч тенге
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3