Созақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 145 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 78 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы №145 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Созақ ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 14 394 653 мың теңге:
салықтық түсімдер – 10 230 179 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 127 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 4 161 347 мың теңге;
2) шығындар – 14 510 828 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 20 424 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 51 750 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 31 326 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -136 599 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 136 599 мың теңге:

О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 145 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 20 декабря 2023 года № 78. Прекращено действие в связи с истечением срока
Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 23 декабря 2022 года №145 "О районном бюджете на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Созакского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 394 653 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10 230 179 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 127 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 4 161 347 тысяч тенге;
2) затраты – 14 510 828 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20 424 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 51 750 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 31 326 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -136 599 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита(использование профицита) бюджета – 136 599 тысяч тенге:

487 651
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
61 840
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
16 155
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
137 126
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 344
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
337 994
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
489 285
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
68 043
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
98 617
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
98 617
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
83 607
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 000
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 410
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
9 000
067
Ведомстволықбағыныстағымемлекеттікмекемелер мен ұйымдардыңкүрделішығыстары
1 600
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 329 965
1
Тұрғын үй шаруашылығы
53 098
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
43 893
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
43 893
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
9 205
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және ( немесе) жайластыру
9 205
2
Коммуналдық шаруашылық
2 267 805
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 253 068
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
578 644
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі

487 651
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
61 840
006
Оказание жилищной помощи
16 155
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
137 126
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 344
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
337 994
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
489 285
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
68 043
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
98 617
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
98 617
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
83 607
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 000
021
Капитальные расходы государственного органа
2 410
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
9 000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 600
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 329 965
1
Жилищное хозяйство
53 098
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
43 893
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
43 893
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района ( города областного значения)
9 205
004
Проектирование, развитие и (или ) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
9 205
2
Коммунальное хозяйство
2 267 805
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 253 068
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
578 644
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения