"Тат-Арка" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 6 қыркүйектегі № 197 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы № 442 Қазақстан Республикасының "Жер Кодексінің" 17 бабының 1-1 тармақшасына және 69 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" № 148 Заңының 31, 37 баптарына және "Тат-Арка" ЖШС-ның бас директоры И.А.Туремуратовтың 05.07.2023 жылғы № 57 санды хатына сәйкес, Созақ ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Тат-Арка" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Созақ ауданы аумағынан барлығы-250 гектар жер учаскесіне далалық сейсмикалық жұмыстар жүргізу үшін қысқа мерзімді уақытша пайдалану құқығымен 2023 жылдың 30 қарашасына дейін сервитут белгіленсін.
2. Жалға алған жер учаскесіне төленетін сервитут ақысы Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі) Кодексіне" сәйкес уақытша жалға жер пайдалану туралы келісім шартта көрсетілген мерзімде төлеп отыру ұсынылсын. Келісім шартты 10 күннен кешіктірмей жасасу ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы А.Б.Сатыбалды

Об установлении сервитута общество с ограниченной ответственностью "Тат-Арка"
Постановление акимата Созакского района Туркестанской области от 6 сентября 2023 года № 197
В соответствии с подпунктом 1-1 статьи 17 и статьей 69 "Земельного кодекса" Республики Казасхтан от 20 июня 2003 года № 442, статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", согласно к письму № 57 от 05.07.2023 года генерального директора Тоо "Тат-Арка" И.А.Туремуратова, акимат Созакского района ПОСТОНОВЛЯЕТ:
1. Установить до 30 ноября 2023 года сервитут товариществу с ограниченной ответственностью "Тат-Арка" на праве краткосрочного временного пользования для проведения полевых сейсмических работ всего-250 гектаров с территории Созакского района.
2. Рекомендовать оплатить сервитут на арендованный земельный участок в сроки, указанные в договоре о временном землепользовании, в соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)". Рекомендовать заключить договор не позднее 10 дней.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
Исполняющий объязонности акима района А.Сатыбалды