Барлық кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізінде үй-жайлар беру туралы
Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 24 шілдедегі № 480 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабының 4-тармағына, "2022 жылғы 5 маусымда республикалық референдум өткізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 5 мамырдағы № 888 Жарлығына сәйкес, Төлеби ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О предоставлении помещений на договорной основе для встреч с избирателями для всех кандидатов
Постановление акимата Толебийского района Туркестанской области от 24 июля 2023 года № 480
В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 5 мая 2022 года № 888 "О проведении республиканского референдума 5 июня 2022 года" акимат Толебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Республикалық референдум өткізуге, Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Парламент Мәжілісі және мәслихаттар депутаттығына, қала, ауылдық округтер әкімдеріне барлық кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін, коммуналдық меншіктегі үй-жайларды шарттық негізінде бірдей және тең шартта беру аудандық экономика және қаржы бөліміне және қала, ауылдық округ әкімдеріне тапсырылсын.
2. Барлық кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізінде үй-жайлар осы қаулының қосымшасына сәйкес берілсін.

1. Поручить всем кандидатам на проведение республиканского референдума, в Президенты Республики Казахстан, депутаты Мажилиса Парламента и маслихатов, акимы города, сельских округов на равных и равных условиях на договорной основе передать помещения, находящиеся в коммунальной собственности, районному отделу экономики и финансов и акимам города, сельских округов для встреч с избирателями.
2. Предоставить всем кандидатам помещения для встреч с избирателями на договорной основе согласно приложению к настоящему постановлению.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы Ж.Жолдасбековке жүктелсін.
Аудан әкімі Т.Телғараев
Төлеби ауданы әкімдігінің
2023 жылғы "24" шілдедегі
№ 480 қаулысына қосымша
Барлық кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізінде берілетін үй-жайлар тізімі
Төлеби ауданы
1
Ленгір қаласы, Төлеби көшесі, Төлеби ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Төлеби аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимараты
2
Бірінші Мамыр ауылдық округі, Бірінші Мамыр ауылы, Д.Үмбеталиев көшесі, Төлеби ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Төлеби аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Бірінші Мамыр ауылдық мәдениет үйі" ғимараты
3
Қоғалы ауылдық округі, Диханкөл ауылы, Бәйтерек көшесі,Төлеби ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Төлеби аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Диханкөл" ауылдық клубы ғимараты
4
Қаратөбе ауылдық округі, Қаратөбе ауылы, С.Абдулла көшесі, Төлеби ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Төлеби аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Қаратөбе" ауылдық клубы ғимараты
5
Тасарық ауылдық округі, Тасарық ауылы, М.Әуезов көшесі, Төлеби ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Төлеби аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Тасарық" ауылдық клубы ғимараты
6
Қасқасу ауылдық округі, Қасқасу ауылы, Қуандық көшесі, Төлеби ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Төлеби аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Қасқасу ауылдық мәдениет үйі" ғимараты
7
Көксәйек ауылдық округі, Көксәйек ауылы, Төлеби көшесі, Төлеби ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Төлеби аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Жеңіс" ауылдық клубы ғимараты
8
Киелітас ауылдық округі, Достық ауылы, Астана көшесі, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Төлеби ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№16 Ш.Уәлиханов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты
9
Кемеқалған ауылдық округі, Абай ауылы, Аманта көшесі, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Төлеби ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қазығұрт жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты
10
Аққұм ауылдық округі, Жаңаұйым ауылы, Тастөбе көшесі, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Төлеби ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Жаңаұйым жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты
11
Алатау ауылдық округі, Қайнар ауылы, Мектеп көшесі, Төлеби ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Төлеби аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Қайнар" ауылдық клубы ғимараты
12
Жоғарғы Ақсу ауылдық округі, Сарқырама ауылы, Д.Қонаев көшесі, Төлеби ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Төлеби аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Сарқырама ауылдық мәдениет үйі" ғимараты
13
Зертас ауылдық округі, Зертас ауылы, Еламан-Сауран көшесі, Төлеби ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Төлеби аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Зертас ауылдық мәдениет үйі" ғимараты

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Ж.Жолдасбекову.
Аким района Т.Телгараев
Приложение к постановлению
акимата Толебийского района
от 24 июля 2023 года № 480
Перечень помещений, предоставляемых всем кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
Толебийский район
1
Город Ленгер, улица Толеби, здания государственного коммунального казенного предприятия "Толебийского районного дома культуры" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Толебийского района
2
Первомаевский сельский округ, село Биринши Мамыр, улица Д.Умбеталиева, здания государственного коммунального казенного предприятия "Толебийского районного дома культуры" сельского дома культуры "Бірінші Мамыр" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Толебийского района
3
Алатауский сельский округ, село Алатау, улица Мектеп, здания государственного коммунального казенного предприятия "Толебийского районного дома культуры" сельского клуба "Қайнар" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Толебийского района
4
Аккумский сельский округ, село Жанауюм, улица Тастобе, здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательного среднего школы "Жаңаұйым" отдела развития человеческого потенциала Толебийского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
5
Когалинский сельский округ, село Диханкол, улица Байтерек, здания государственного коммунального казенного предприятия "Толебийского районного дома культуры" сельского клуба "Диханкол" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Толебийского района
6
Каратюбинский сельский округ, село Каратобе, улица С.Абдулла, здания государственного коммунального казенного предприятия "Толебийского районного дома культуры" сельского клуба "Қаратобе" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Толебийского района
7
Верхне Аксуский сельский округ, село Саркырама, улица Д.Кунаева, здания государственного коммунального казенного предприятия "Толебийского районного дома культуры" сельского дома культуры "Сарқырама" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Толебийского района
8
Кемекалганский сельский округ, село Абай, улица Аманта, здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательного среднего школы "Қазығұрт" отдела развития человеческого потенциала Толебийского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
9
Коксаекский сельский округ, село Коксаек, улица Толеби, здания государственного коммунального казенного предприятия "Толебийского районного дома культуры" сельского клуба "Жеңіс" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Толебийского района
10
Зертасский сельский округ, село Зертас, улица Еламан-Сауран, здания государственного коммунального казенного предприятия "Толебийского районного дома культуры" сельского дома культуры "Зертас" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Толебийского района
11
Тасарыкский сельский округ, село Тасарык, улица М.Ауезова, здания государственного коммунального казенного предприятия "Толебийского районного дома культуры" сельского клуба "Тасарық" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Толебийского района
12
Каскасуйский сельский округ, село Каскасу, улица Куандык, здания государственного коммунального казенного предприятия "Толебийского районного дома культуры" сельского дома культуры "Қасқасу" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Толебийского района
13
Киелитасский сельский округ, село Достык, улица Астана, здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательного среднего школы №16 имени Ш.Уалиханова" отдела развития человеческого потенциала Толебийского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области