Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 21 қыркүйектегі № 615 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 17 бабының 5-1-тармақшасына, 69 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағы 10-тармақшасына, "ТАУЭНЕРГО" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директоры Канибекова Айжан Тагайбековнаның өтінішіне, 2022 жылғы 22 қыркүйектегі аудандық жер комиссиясының №15/12 хаттамасының қорытындысына және жерге орналастыру жобасына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "ТАУЭНЕРГО" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Төлеби ауданы, Қаратөбе ауылдық округінен "шағын су электростанциясының құрылысын жүргізу үшін" берілген кадастрлық №19-298-061-991 алаңы 0,15 га және кадастрлық №19-298-061-992 алаңы 0,06 га жер учаскелерінің арасынан жер асты су құбырын жүргізу үшін алаңы 3,50 га жер учаскесіне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы заңнамасында белгіленген тәртіпте жер үсті және жер асты инженерлік электр желілерін салу және пайдалануға бөгетсіз өтуді қамтамасыз етсін.
3. "Төлеби аудандық жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Осы қаулы мемлекеттік тіркегеннен кейін күнтізбелік 10 (он) күн ішінде көшірмесін Төлеби ауданы аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялануға жіберілуін;
2) осы қаулы тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіде ресми жариялау және оған енгізу үшін жіберуді;
3) осы қаулының мемлекеттік органдардың біріңғай интернет ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Ресми жарияланғаннан кейін осы қаулы Төлеби ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуы қамтамасыз етілсін.
4. Қаулының орындалуын қадағалау, осы салаға жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасары Л.Серикбаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Аудан әкімі Т.Телғараев

Об установлении Публичного сервитута
Постановление акимата Толебийского района Туркестанской области от 21 сентября 2023 года № 615
В соответствии со статьями 17, 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", по заявлению Канибековой Айжан Тагайбековны, директора Товарищество с ограниченной ответственностью "ТАУЭНЕРГО", заключение протокола №15/12 районной земельной комиссии от 22 сентября 2022 года и проект земельного участка акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Товариществу с ограниченной ответственностью "ТАУЭНЕРГО" установить публичный сервитут на земельный участок площадью 3,50 га для прокладки подземного водопровода между земельными участками Толебийского района Каратобинского сельского округа данного "под строительство малой ГЭС" кадастровый №19-298-061-991 площадью 0,15 га и кадастровый №19-298-061-992 площадью 0,06 га.
2. Обеспечить беспрепятственный проезд к строительству и эксплуатации наземных и подземных инженерных электрических сетей в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.
3. В порядке установленном законодательством Республики Казахстан возложить на государственное учреждение "Отдел земельных отношений Толебийского района":
1) в течение 10 (десяти) календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направить копию на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Толебийского района;
2) в течение десяти календарных дней со дня регистрации настоящего постановления направить его бумажную и электронную копию на казахском и русском языках в Республиканское государственное учреждение на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в справочно-контрольный банк нормативных правовых актов;
3) обеспечить размещение настоящего постановления на едином интернет-ресурсе государственных органов.
3. Обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Толебийского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителю акима района Л. Серикбаеву, курирующего данную сферу.
5. Настоящее постановление вступает в силу по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Телгараев