Төлеби аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 24/137-VII "2023-2025 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 қарашадағы № 7/39-VIII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 24/137-VII "2023-2025 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ленгір қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер–223 810мың теңге:
салықтық түсiмдер – 197 682 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 26 128 мың теңге;
2) шығындар – 232 725 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 8 915 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 8 915 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 915 мың теңге.
2. Аққұм ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 45 310 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 12547 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 32 763 мың теңге;
2) шығындар – 45 415 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 105мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 105 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 105 мың теңге.
3. Алатау ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 67 508 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 46 522 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 340 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 20 646 мың теңге;
2) шығындар – 70 804 мың теңге;

О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 24/137-VII "О бюджетах города, сельских округов на 2023-2025 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 10 ноября 2023 года № 7/39-VIII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №24/137-VI "О бюджетах города, сельских округов на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Ленгера на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы –223 810 тысяч тенге:
налоговые поступления –197 682 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 26 128 тысяч тенге;
2) затраты – 232 725тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 8 915 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета –8 915 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 8 915 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет Аккумского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 310 тысяч тенге:
налоговые поступления –12547тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 32 763 тысяч тенге;
2) затраты – 45 415 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 105 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета –105 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств –105 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Алатауского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложении 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 67 508 тысяч тенге:
налоговые поступления –46 522тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 20 646 тысяч тенге;
2) затраты – 70 804 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 334 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 және 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 және 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
14. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Н.Қойбағаров
Төлеби аудандық мәслихатының
2023 жылғы 10 қарашадағы № 7/39-VIII
шешіміне 1 қосымша
Төлеби аудандық маслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 24/137-VII шешіміне 1 қосымша
Ленгір қаласының 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы

используемые остатки бюджетных средств – 1 334 тысяч тенге".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 и 37 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 и 13 к настоящему решению.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата Н.Койбагаров
Приложение 1 к решению
Толебийского районного маслихата
от 10 ноября 2023 года № 7/39-VIII
Приложение 1 к решению
Толебийского районного маслихата
от 29 декабря 2022 года № 24/137-VII
Бюджет города Ленгер на 2023 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс