"Заңды тұлғаның атауын өзгерту және Ережесін бекіту туралы" Түлкібас ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 23 қарашадағы № 319 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 14 желтоқсандағы № 345 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Түлкібас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Заңды тұлғаның атауын өзгерту және Ережесін бекіту туралы" Түлкібас ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 23 қарашадағы № 319 қаулысының күші жойылды деп танылғын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің осы салаға жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
Аудан әкімі Н.Изтилеуов

О признании утратившим силу постановления акимата Тюлькубасского района от 23 ноября 2023 года № 319 "О переименовании юридического лица и об утверждении Положения"
Постановление акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 14 декабря 2023 года № 345
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Тюлькубасского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Тюлькубасского района от 23 ноября 2023 года № 319 "О переименовании юридического лица и об утверждении Положения".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района, курирующего данную сферу.
Аким района Н.Изтилеуов