Түлкібас аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 27/1-07 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 мамырдағы № 3/1-08 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Түлкібас аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2023 жылғы 23 желтоқсандағы № 27/1-07 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Түлкібас ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 8955230 мың теңге:
салықтық түсiмдер –3698845 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 49326 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 38423 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 5168636 мың теңге;
2) шығындар – 9111154 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 21831 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 51750 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –29919 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 177755 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 177755 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 51750 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 29920 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 155925 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Тюлькубасского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 27/1-07 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 11 мая 2023 года № 3/1-08. Прекращено действие в связи с истечением срока
Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тюлькубасского районного маслихата года "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 27/1-07 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26082) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Тюлькубасского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 8955230 тысяч тенге:
налоговые поступления –3698845 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 49326 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 38423 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5168636 тысяч тенге;
2) затраты – 9111154 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21831 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 51750 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 29919 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета –- 177755 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 177755 тысяч тенге:
поступления займов – 51750 тысяч тенге;
погашение займов – 29920 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 155925 тысяч тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

64 666
1
Әскери мұқтаждар
30 089
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
30 089
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
30 089
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
34 577
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
34 577
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
17 709
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
16 868
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 000
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
2 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 000
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2 000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 603 685
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
598 997
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
598 997
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
598 997
2
Әлеуметтiк көмек
2 897 541
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 897 541
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1 695 757
006
Тұрғын үйге көмегін көрсету
2 884
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
185 394
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
10 718
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
309 325
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
568 683
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
124 780
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
107 147
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
107 147
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

64 666
1
Военные нужды
30 089
122
Аппарат акима района (города областного значения)
30 089
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
30 089
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
34 577
122
Аппарат акима района (города областного значения)
34 577
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
17 709
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
16 868
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 000
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
2 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 000
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2 000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 603 685
1
Социальное обеспечение
598 997
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
598 997
005
Государственная адресная социальная помощь
598 997
2
Социальная помощь
2 897 541
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 897 541
002
Программа занятости
1 695 757
006
Оказание жилищной помощи
2 884
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
185 394
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
10 718
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
309 325
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
568 683
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
124 780
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
107 147
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
107 147
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения