Мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға арналған біліктілік талаптарын бекіту туралы
Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің Мичурин ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 30 мамырдағы № 21 шешімі. Күші жойылды - Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің Мичурин ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 3 қаңтардағы № 01 шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің Мичурин ауылдық округі әкімінің 03.01.2024 № 01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңы17-бабының 4-тармағына, "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына Үлгілік біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 2023 жылғы 05 сәуірдегі № 71 бұйрығына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына біліктілік талаптары бекітілсін (8 қосымша).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі М.Омарбеков
Мичурин ауылдық округ әкімінің
2023 жылғы "30" мамырдағы
№ 21 шешіміне
1-қосымша
Мичурин ауылдық округ әкімінің орынбасары лауазымына қойылатын біліктілік талаптары Е-G-1 санаты, 1 бірлік № 02-0
Көрсеткіш
Қойылатын талаптар
Білімі бойынша
1. Жоғары оқу орнынан кейінгі немесе жоғары не орта білімнен кейінгі немесе техникалық және кәсіптік білім;;
Қажетті құзыреттер бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Жұмыс тәжірибесі бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Мичурин ауылдық округ әкімінің
2023 жылғы "30" мамырдағы
№ 21 шешіміне
2-қосымша
Мичурин ауылдық округ әкімінің кеңесшісі лауазымына қойылатын біліктілік талаптары Е-G-2 санаты, 1 бірлік № 03-1
Көрсеткіш
Қойылатын талаптар
Білімі бойынша
1.Жоғары оқу орнынан кейінгі немесе жоғары не орта білімнен кейінгі немесе техникалық және кәсіптік білім;
Қажетті құзыреттер бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Жұмыс тәжірибесі бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Мичурин ауылдық округ әкімінің
2023 жылғы "30" мамырдағы
№ 21 шешіміне
3-қосымша
Мичурин ауылдық округ әкімінің көмекшісі лауазымына қойылатын біліктілік талаптары Е-G-2 санаты, 1 бірлік № 03-2
Көрсеткіш
Қойылатын талаптар
Білімі бойынша

Об утверждении квалификационных требований для административных государственных должностей
Решение акима Мичуринского сельского округа акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 30 мая 2023 года № 21. Утратило силу решением акима Мичуринского сельского округа акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 3 января 2024 года № 01
Сноска. Утратило силу решением акима Мичуринского сельского округа акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 03.01.2024 № 01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствий с пунктом 4 статьи 17 Закона Республики Казахстан "О государственной службе Республики Казахстан", и приказом Председателя Агенства Республики Казахстан по делам государственной службы от 5 апреля 2023 года за № 71 "Об утверждении типовых квалификационных требований к административным государственным должностям корпуса "Б" РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые квалификационные требования к административным государственным должностям (8 приложений).
2. Контроль за исполнением этого решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким округа М.Омарбеков
Приложение № 1
к решению акима
Мичуринского сельского округа
от "30" мая 2023 года № 21
Квалификационные требования к должности заместителю акима Мичуринского сельского округа категория Е-G-1, 1 единица № 02-0
Индикатор
Требования
По образованию
Послевузовское или высшее либо послесреднее или техническое и профессиональное образование;
По необходимым компетенциям
Должен соответствовать Типовым квалификационным требованиям к административным государственным должностям корпуса "Б"
По опыту работы
Должен соответствовать Типовым квалификационным требованиям к административным государственным должностям корпуса "Б"
Приложение № 2
к решению акима
Мичуринского сельского округа
от "30" мая 2023 года № 21
Квалификационные требования к должности советника акима Мичуринского сельского округа категория Е-G-2, 1 единица № 03-1
Индикатор
Требования
По образованию
Послевузовское или высшее либо послесреднее или техническое и профессиональное образование;
По необходимым компетенциям
Должен соответствовать Типовым квалификационным требованиям к административным государственным должностям корпуса "Б"
По опыту работы
Должен соответствовать Типовым квалификационным требованиям к административным государственным должностям корпуса "Б"
Приложение № 3
к решению акима
Мичуринского сельского округа
от "30" мая 2023 года № 21
Квалификационные требования к должности помощника акима Мичуринского сельского округа категория Е-G-2, 1 единица № 03-2
Индикатор
Требования
По образованию

1. Жоғары оқу орнынан кейінгі немесе жоғары не орта білімнен кейінгі немесе техникалық және кәсіптік білім;
2.Бизнес, басқару және құқық (құқықтану және құқық)
Қажетті құзыреттер бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Жұмыс тәжірибесі бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Мичурин ауылдық округ әкімінің
2023 жылғы "30" мамырдағы
№ 21 шешіміне
4-қосымша
Мичурин ауылдық округ әкімі аппаратының бас маманы лауазымына қойылатын біліктілік талаптары Е-G-3 санаты, 1 бірлік №03-3
Көрсеткіш
Қойылатын талаптар
Білімі бойынша
1.Жоғары оқу орнынан кейінгі немесе жоғары не орта білімнен кейінгі немесе техникалық және кәсіптік білім;
2.Бизнес, басқару және құқық (экономика, қаржы, есеп және аудит).
Қажетті құзыреттер бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Жұмыс тәжірибесі бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Мичурин ауылдық округ әкімінің
2023 жылғы "30" мамырдағы
№ 21 шешіміне
5-қосымша
Мичурин ауылдық округ әкімі аппаратының бас маманы лауазымына қойылатын біліктілік талаптары Е-G-3 санаты, 1 бірлік №03-4
Көрсеткіш
Қойылатын талаптар
Білімі бойынша
Жоғары оқу орнынан кейінгі немесе жоғары не орта білімнен кейінгі немесе техникалық және кәсіптік білім;
Қажетті құзыреттер бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Жұмыс тәжірибесі бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Мичурин ауылдық округ әкімінің
2023 жылғы "30" мамырдағы
№ 21 шешіміне
6-қосымша
Мичурин ауылдық округ әкімі аппаратының бас маманы лауазымына қойылатын біліктілік талаптары Е-G-3 санаты, 1 бірлік №03-5
Көрсеткіш
Қойылатын талаптар
Білімі бойынша
Жоғары оқу орнынан кейінгі немесе жоғары не орта білімнен кейінгі немесе техникалық және кәсіптік білім;
Қажетті құзыреттер бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Жұмыс тәжірибесі бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Мичурин ауылдық округ әкімінің
2023 жылғы "30" мамырдағы
№ 21 шешіміне
7-қосымша
Мичурин ауылдық округ әкімі аппаратының бас маманы лауазымына қойылатын біліктілік талаптары Е-G-3 санаты, 1 бірлік № 03-6
Көрсеткіш
Қойылатын талаптар
Білімі бойынша
Жоғары оқу орнынан кейінгі немесе жоғары не орта білімнен кейінгі немесе техникалық және кәсіптік білім;
Қажетті құзыреттер бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Жұмыс тәжірибесі бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Мичурин ауылдық округ әкімінің
2023 жылғы "30" мамырдағы
№ 21 шешіміне
8-қосымша

1. Послевузовское или высшее либо послесреднее или техническое и профессиональное образование;
2. Бизнес, управление и право (правоведение и право).
По необходимым компетенциям
Должен соответствовать Типовым квалификационным требованиям к административным государственным должностям корпуса "Б"
По опыту работы
Должен соответствовать Типовым квалификационным требованиям к административным государственным должностям корпуса "Б"
Приложение № 4
к решению акима
Мичуринского сельского округа
от "30" мая 2023 года № 21
Квалификационные требования к должности главного специалиста Мичуринского сельского округа категория Е-G-3, 1 единица № 03-3
Индикатор
Требования
По образованию
1.Послевузовское или высшее либо послесреднее или техническое и профессиональное образование;
2.Бизнес и управление (экономика, финансы , учет и аудит).
По необходимым компетенциям
Должен соответствовать Типовым квалификационным требованиям к административным государственным должностям корпуса "Б"
По опыту работы
Должен соответствовать Типовым квалификационным требованиям к административным государственным должностям корпуса "Б"
Приложение № 5
к решению акима
Мичуринского сельского округа
от "30" мая 2023 года № 21
Квалификационные требования к должности главного специалиста Мичуринского сельского округа категория Е-G-3, 1 единица № 03-4
Индикатор
Требования
По образованию
Послевузовское или высшее либо послесреднее или техническое и профессиональное образование;
По необходимым компетенциям
Должен соответствовать Типовым квалификационным требованиям к административным государственным должностям корпуса "Б"
По опыту работы
Должен соответствовать Типовым квалификационным требованиям к административным государственным должностям корпуса "Б"
Приложение № 6
к решению акима
Мичуринского сельского округа
от "30" мая 2023 года № 21
Квалификационные требования к должности главного специалиста Мичуринского сельского округа категория Е-G-3, 1 единица № 03-5
Индикатор
Требования
По образованию
Послевузовское или высшее либо послесреднее или техническое и профессиональное образование;
По необходимым компетенциям
Должен соответствовать Типовым квалификационным требованиям к административным государственным должностям корпуса "Б"
По опыту работы
Должен соответствовать Типовым квалификационным требованиям к административным государственным должностям корпуса "Б"
Приложение № 7
к решению акима
Мичуринского сельского округа
от "30" мая 2023 года № 21
Квалификационные требования к должности главного специалиста Мичуринского сельского округа категория Е-G-3, 1 единица № 03-6
Индикатор
Требования
По образованию
Послевузовское или высшее либо послесреднее или техническое и профессиональное образование;
По необходимым компетенциям
Должен соответствовать Типовым квалификационным требованиям к административным государственным должностям корпуса "Б"
По опыту работы
Должен соответствовать Типовым квалификационным требованиям к административным государственным должностям корпуса "Б"
Приложение № 8
к решению акима
Мичуринского сельского округа
от "30" мая 2023 года № 21