Мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға арналған біліктілік талаптарын бекіту туралы
Түркістан облысы Түлкібас ауданы Рысқұлов ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 8 маусымдағы № 19 шешімі
Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 17-бабы 4-тармағына, ""Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына Үлгілік біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 2023 жылғы 5 сәуірдегі № 71 бұйрығына сәйкес, ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. "Түлкібас ауданы әкімдігінің Рысқұлов ауылдық округ әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қоса беріліп отырған әкімшілік мемлекеттік лауазымдарына қойылатын біліктілік талаптары бекітілсін (8 қосымша).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өз құзырыма қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Н.Нышанбай
Рысқұлов ауылдық округ әкімінің
2023 жылғы "08"06 №19
шешіміне 1-қосымша
Рысқұлов ауылдық округ әкімінің орынбасары лауазымына қойылатын біліктілік талаптарыЕ-G-1 санаты, 1 бірлік №02-0
Көрсеткіш
Қойылатын талаптар
Білімі бойынша
1. Жоғары оқу орнынан кейінгі немесе жоғары не орта білімнен кейінгі немесе техникалық және кәсіптік білім;
Қажетті құзыреттер бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Жұмыс тәжірибесі бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Рысқұлов ауылдық округ әкімінің
2023 жылғы "08"06 №19
шешіміне 2-қосымша
Рысқұлов ауылдық округ әкімінің кеңесшісі лауазымына қойылатын біліктілік талаптарыЕ-G-2 санаты, 1 бірлік №03-1
Көрсеткіш
Қойылатын талаптар
Білімі бойынша
1. Жоғары оқу орнынан кейінгі немесе жоғары не орта білімнен кейінгі немесе техникалық және кәсіптік білім;
Қажетті құзыреттер бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Жұмыс тәжірибесі бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Рысқұлов ауылдық округ әкімінің
2023 жылғы "08"06 №19
шешіміне 3-қосымша
Рысқұлов ауылдық округ әкімі аппаратының бас маманы лауазымына қойылатын біліктілік талаптарыЕ-G-3 санаты, 1 бірлік №03-2
Көрсеткіш
Қойылатын талаптар
Білімі бойынша
Жоғары білім, жоғары оқу орнынан кейінгі білім, орта білімнен кейінгі білім, орта техникалық білім, кәсіби білім, техникалық білім: бизнес, басқару және құқық (халықаралық құқық және/немесе құқықтану және/немесе құқық және/немесе құқықтану (Құқықтану)
Қажетті құзіреттер бойынша
Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі уәкілетті органның актімен бекітілген "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына қойылатын үлгілік біліктілік талаптарға сәйкес
Жұмыс тәжірибесі бойынша
Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі уәкілетті органның актімен бекітілген "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына қойылатын үлгілік біліктілік талаптарға сәйкес
Рысқұлов ауылдық округ әкімінің

Об утверждении квалификационных требований для административных государственных должностей
Решение акима Рыскуловского сельского округа Тюлькубасского района Туркестанской области от 8 июня 2023 года № 19
В соответствии с пунктом 4 статьи 17 Закона Республики Казахстан "О государственной службе Республики Казахстан", приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 5 апреля 2023 года "Об утверждении Типовых квалификационных требований к административным государственным должностям корпуса "Б"" № 71, РЕШАЮ:
1. Утвердить прилагаемые квалификационные требования к административным государственным должностям коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Рыскуловского сельского округа акимата Тюлькубасского района " (8 приложений).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Н.Нышанбай
Приложение 1 к решению
акима Рыскуловского сельского округа
№ 19 от "08" 06 2023 года
Квалификационные требования к должности заместителя акима Рыскуловского сельского округа категория E-G-1, 1 единица №02-0
Показатель
Требования
По образованию
Послевузовское или высшее либо послесреднее или техническое и профессиональное образование;
Наличие компетенций
Должны соответствовать типовым квалификационным требованиям к административным государственным должностям корпуса "Б"
Опыт работы
Должны соответствовать типовым квалификационным требованиям к административным государственным должностям корпуса "Б"
Приложение 2 к решению
акима Рыскуловского сельского округа
№ 19 от "08" 06 2023 года
Квалификационные требования к должности советник акима Рыскуловского сельского округа категория E-G-2, 1 единица №03-1
Показатель
Требования
По образованию
Послевузовское или высшее либо послесреднее или техническое и профессиональное образование;
Необходимые компетенции
Должны соответствовать типовым квалификационным требованиям к административным государственным должностям корпуса "Б"
По опыту работы
Должны соответствовать типовым квалификационным требованиям к административным государственным должностям корпуса "Б"
Приложение 3 к решению
акима Рыскуловского сельского округа
№ 19 от "08" 06 2023 года
Квалификационные требования к должности главного специалиста аппарата акима Рыскуловского сельского округа категория E-G-3, 1 единица №03-2
Показатель
Требования
По образованию
Высшее образование, послевузовское образование, послесреднее образование, среднее техническое образование, профессиональное образование, техническое образование: бизнес, управление и право (международное право и/или юриспруденция и/или право и/или правоведение (юриспруденция)
Необходимые компетенции
Согласно Типовым квалификационным требованиям к административным государственным должностям корпуса "Б", утвержденным актом уполномоченного органа по делам государственной службы"
По опыту работы
Согласно Типовым квалификационным требованиям к административным государственным должностям корпуса "Б", утвержденным актом уполномоченного органа по делам государственной службы"
Приложение 4 к решению
акима Рыскуловского сельского округа

2023 жылғы "08"06 №19
шешіміне 4-қосымша
Рысқұлов ауылдық округ әкімі аппаратынң бас маманы лауазымына қойылатын біліктілік талаптары Е-G-3 санаты, 1 бірлік №03-3
Көрсеткіш
Қойылатын талаптар
Білімі бойынша
Жоғары білім, жоғары оқу орнынан кейінгі білім, орта білімнен кейінгі білім, орта техникалық білім, кәсіби білім, техникалық білім: бизнес, басқару және құқық (экономика және/немесе қаржы және/немесе есеп және аудит және/немесе бухгалтерлік есеп және шаруашылық қызметті талдау және/немесе ауыл шаруашылығындағы бухгалтерлік есеп және/немесе бухгалтерлік есеп және аудит және/немесе бухгалтерлік есеп және/немесе бухгалтерлік есеп, шаруашылық қызметті бақылау және талдау)
Қажетті құзіреттер бойынша
Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі уәкілетті органның актімен бекітілген "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына қойылатын үлгілік біліктілік талаптарға сәйкес
Жұмыс тәжірибесі бойынша
Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі уәкілетті органның актімен бекітілген "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына қойылатын үлгілік біліктілік талаптарға сәйкес
Рысқұлов ауылдық округ әкімінің
2023 жылғы "08"06 №19
шешіміне 5-қосымша
Рысқұлов ауылдық округ әкімі аппаратынң бас маманы лауазымына қойылатын біліктілік талаптары Е-G-3 санаты, 1 бірлік №03-4
Көрсеткіш
Қойылатын талаптар
Білімі бойынша
Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі уәкілетті органның актімен бекітілген "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына қойылатын үлгілік біліктілік талаптарға сәйкес
Қажетті құзіреттер бойынша
Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі уәкілетті органның актімен бекітілген "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына қойылатын үлгілік біліктілік талаптарға сәйкес
Жұмыс тәжірибесі бойынша
Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі уәкілетті органның актімен бекітілген "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына қойылатын үлгілік біліктілік талаптарға сәйкес
Рысқұлов ауылдық округ әкімінің
2023 жылғы "08"06 №19
шешіміне 6-қосымша
Рысқұлов ауылдық округ әкімі аппаратынң бас маманы лауазымына қойылатын біліктілік талаптары Е-G-3 санаты, 1 бірлік №03-5
Көрсеткіш
Қойылатын талаптар
Білімі бойынша
Жоғары білім, жоғары оқу орнынан кейінгі білім, орта білімнен кейінгі білім, орта техникалық білім, кәсіби білім, техникалық білім:
Қажетті құзіреттер бойынша
Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі уәкілетті органның актімен бекітілген "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына қойылатын үлгілік біліктілік талаптарға сәйкес
Жұмыс тәжірибесі бойынша
Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі уәкілетті органның актімен бекітілген "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына қойылатын үлгілік біліктілік талаптарға сәйкес
Рысқұлов ауылдық округ әкімінің

№ 19 от "08" 06 2023 года
Квалификационные требования к должности главного специалиста аппарата акима Рыскуловского сельского округа категория E-G-3, 1 единица №03-3
Показатель
Требования
По образованию
Высшее образование, послевузовское образование, послесреднее образование, среднее техническое образование, профессиональное образование, техническое образование: бизнес, управление и право (экономика и/или финансы и/или учет и аудит и/или бухгалтерский учет и анализ хозяйственной деятельности и/или бухгалтерский учет в сельском хозяйстве и/или бухгалтерский учет и аудит и/или бухгалтерский учет и/или бухгалтерский учет, контроль и анализ хозяйственной деятельности)
Необходимые компетенции
Согласно Типовым квалификационным требованиям к административным государственным должностям корпуса "Б", утвержденным актом уполномоченного органа по делам государственной службы"
По опыту работы
Согласно Типовым квалификационным требованиям к административным государственным должностям корпуса "Б", утвержденным актом уполномоченного органа по делам государственной службы"
Приложение 5 к решению
акима Рыскуловского сельского округа
№ 19 от "08" 06 2023 года
Квалификационные требования к должности главного специалиста аппарата акима Рыскуловского сельского округа категория E-G-3, 1 единица №03-4
Показатель
Требования
По образованию
Высшее образование, послевузовское образование, послесреднее образование, среднее техническое образование, профессиональное образование, техническое образование:
Необходимые компетенции
Согласно Типовым квалификационным требованиям к административным государственным должностям корпуса "Б", утвержденным актом уполномоченного органа по делам государственной службы"
По опыту работы
Согласно Типовым квалификационным требованиям к административным государственным должностям корпуса "Б", утвержденным актом уполномоченного органа по делам государственной службы"
Приложение 6 к решению
акима Рыскуловского сельского округа
№ 19 от "08" 06 2023 года
Квалификационные требования к должности главного специалиста аппарата акима Рыскуловского сельского округа категория E-G-3, 1 единица №03-5
Показатель
Требования
По образованию
Высшее образование, послевузовское образование, послесреднее образование, среднее техническое образование, профессиональное образование, техническое образование:
Необходимые компетенции
Согласно Типовым квалификационным требованиям к административным государственным должностям корпуса "Б", утвержденным актом уполномоченного органа по делам государственной службы"
По опыту работы
Согласно Типовым квалификационным требованиям к административным государственным должностям корпуса "Б", утвержденным актом уполномоченного органа по делам государственной службы"
Приложение 7 к решению
акима Рыскуловского сельского округа