Мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға арналған біліктілік талаптарын бекіту туралы
Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің Састөбе кенті әкімінің 2023 жылғы 30 мамырдағы № 17 шешімі. Күші жойылды - Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің Састөбе кенті әкімінің 2024 жылғы 3 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің Састөбе кенті әкімінің 03.01.2024 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 17-бабы 4-тармағына, ""Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына Үлгілік біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 2023 жылғы 5 сәуірдегі № 71 бұйрығына сәйкес, ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. "Түлкібас ауданы әкімдігінің Састөбе кенті әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қоса беріліп отырған әкімшілік мемлекеттік лауазымдарына қойылатын біліктілік талаптары бекітілсін (8 қосымша).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өз құзырыма қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кент әкімінің м.у.а. Р. Сыдыкалиев
Састөбе кент әкімінің
2023 жылғы 30 мамырдағы
№ 17 шешіміне
№ 1 қосымша
Састөбе кент әкімінің орынбасары лауазымына қойылатын біліктілік талаптары E-G-1 санаты, 1 бірлік №01-1
Көрсеткіш
Қойылатын талаптар
Білімі бойынша
1. Жоғары оқу орнынан кейінгі немесе жоғары не орта білімнен кейінгі немесе техникалық және кәсіптік білім;
Қажетті құзыреттер бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Жұмыс тәжірибесі бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Састөбе кент әкімінің
2023 жылғы 30 мамырдағы
№ 17 шешіміне
№ 2 қосымша
Састөбе кенті әкімі аппаратының бас маманы лауазымына қойылатын біліктілік талаптары E-G-2 санаты, 1 бірлік №02-1
Көрсеткіш
Қойылатын талаптар
Білімі бойынша
1. Жоғары оқу орнынан кейінгі немесе жоғары не орта білімнен кейінгі немесе техникалық және кәсіптік білім;
Қажетті құзыреттер бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Жұмыс тәжірибесі бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Састөбе кент әкімінің
2023 жылғы 30 мамырдағы
№ 17 шешіміне
№ 3 қосымша
Састөбе кенті әкімі аппаратының бас маманы лауазымына қойылатын біліктілік талаптары E-G-3 санаты, 1 бірлік №03-1
Көрсеткіш
Қойылатын талаптар
Білімі бойынша

Об утверждении квалификационных требований для административных государственных должностей
Решение акима поселка Састюбе акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 30 мая 2023 года № 17. Утратило силу решением акима поселка Састюбе акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 3 января 2024 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима поселка Састюбе акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 03.01.2024 № 1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 17 Закона Республики Казахстан "О государственной службе Республики Казахстан" и приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 5 апреля 2023 года "Об утверждении Типовых квалификационных требований к административным государственным должностям корпуса "Б"" № 71, РЕШАЮ:
1. Утвердить прилагаемые квалификационные требования к административным государственным должностям коммунального государственного учреждения "Аппарат акима поселка Састобе акимата Тюлькубасского района " (8 приложений).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
И.о. акима поселка Р. Сыдыкалиев
Приложение № 1
к решению Акима поселка Састюбе
№ 17 от 30 мая 2023 года
Квалификационные требования к должности заместителя акима поселка Састюбе категория E-G-1, 1 единица №01-1
Показатель
Требования
По образованию
1. Послевузовское или высшее либо послесреднее или техническое и профессиональное образование;
Необходимые компетенции
Должны соответствовать типовым квалификационным требованиям административным государственным должностям корпуса "Б"
По опыту работы
Должны соответствовать типовым квалификационным требованиям административным государственным должностям корпуса "Б"
Приложение № 2
к решению Акима поселка Састюбе
№ 17 от 30 мая 2023 года
Квалификационные требования к должности главного специалиста аппарата акима поселка Састюбе категория E-G-2, 1 единица №02-1
Показатель
Требования
По образованию
1. Послевузовское или высшее либо послесреднее или техническое и профессиональное образование.
Необходимые компетенции
Должны соответствовать типовым квалификационным требованиям административным государственным должностям корпуса "Б"
По опыту работы
Должны соответствовать типовым квалификационным требованиям административным государственным должностям корпуса "Б"
Приложение № 3
к решению Акима поселка Састюбе
№ 17 от 30 мая 2023 года
Квалификационные требования к должности главного специалиста аппарата акима поселка Састюбе категория E-G-3, 1 единица №03-1
Показатель
Требования
По образованию

Састөбе кенті әкімі аппаратының бас маманы лауазымына қойылатын біліктілік талаптары E-G-3 санаты, 1 бірлік №03-6
Көрсеткіш
Қойылатын талаптар
Білімі бойынша
1. Жоғары оқу орнынан кейінгі немесе жоғары не орта білімнен кейінгі немесе техникалық және кәсіптік білім;
2. Бизнес, басқару және құқық (қаржы, есеп және аудит, бухгалтерлік есеп және шаруашылық қызметті талдау, ауыл шаруашылығындағы бухгалтерлік есеп, бухгалтерлік есеп және аудит, бухгалтерлік есеп, шаруашылық қызметті бақылау және талдау, экономика)
Қажетті құзыреттер бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Жұмыс тәжірибесі бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.

Квалификационные требования к должности главного специалиста аппарата акима поселка Састюбе категория E-G-3, 1 единица №03-6
Показатель
Требования
По образованию
1. Послевузовское или высшее либо послесреднее или техническое и профессиональное образование;
2. Бизнес, управление и право (финансы, учет и аудит, бухгалтерский учет и анализ хозяйственной деятельности, бухгалтерский учет в сельском хозяйстве, бухгалтерский учет и аудит,бухгалтерский учет, контроль и анализ хозяйственной деятельности, экономика)
Необходимые компетенции
Должны соответствовать типовым квалификационным требованиям административным государственным должностям корпуса "Б"
По опыту работы
Должны соответствовать типовым квалификационным требованиям административным государственным должностям корпуса "Б"