Шардара аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 24-149-VІІ "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 мамырдағы № 3-13-VIII шешiмi
Шардара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шардара аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 24-149-VІІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шардара ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 11 171 170 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 812 905 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 13 492 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 67 399 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 7 277 374 мың теңге;
2) шығындар – 11 412 671 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 548 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 20 700 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20 152 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -242 049 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 242 049 мың теңге:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 24-149-VІІ "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 12 мая 2023 года № 3-13-VIII
Шардаринский районной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 24-149-VІІ следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Шардаринского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 171 170 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 812 905 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 492 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 67 399 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 277 374 тысяч тенге;
2) затраты – 11 412 671 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 548 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 20 700 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20 152 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 242 049 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 242 049 тысяч тенге:

001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
100 868
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 400
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
10 500
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
10 500
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
10 500
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
279 972
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
279 972
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
279 972
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
119 332
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
160 640
12
Көлiк және коммуникация
683 632
1
Автомобиль көлiгi
637 632
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
637 632
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
20 000
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
617 632
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
46 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
46 000
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
46 000
13
Басқалар
1 083 748
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
60 549
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
60 549
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 011
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
538
9
Басқалар
1 023 199
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
825 922
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
480 343
064
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
345 579
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
197 277
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
100 868
003
Капитальные расходы государственного органа
1 400
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
10 500
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
10 500
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
10 500
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
279 972
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
279 972
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
279 972
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
119 332
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
160 640
12
Транспорт и коммуникации
683 632
1
Автомобильный транспорт
637 632
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
637 632
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
20 000
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
617 632
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
46 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
46 000
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
46 000
13
Прочие
1 083 748
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
60 549
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
60 549
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
60 011
004
Капитальные расходы государственного органа
538
9
Прочие
1 023 199
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
825 922
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
480 343
064
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
345 579
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
197 277
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"