Шардара ауданы бойнша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2023 жылғы 1 қарашадағы № 10-54-VIII шешiмi
Қазақстан Республикасының Экология Кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Шардара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Шардаринскому району
Решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 1 ноября 2023 года № 10-54-VIII
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Шардаринского района РЕШИЛ:

1. Шардара ауданы бойнша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасының
өкілеттігін уақытша атқарушы Б.Раймуханов
Шардара аудандық мәслихатының
2023 жылғы 1 қарашадағы
№ 10-54-VІІІ шешіміне қосымша
Шардара ауданы бойынша бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жиналған жылдық шамасы, м3
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Шардаринскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временный исполнитель полномочий
председателя районного маслихата Б.Раймуханов
Приложение к решению
маслихата Шардаринского района
от 1 ноября 2023 года № 10-54-VIII
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Шардаринскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1.
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель