Жетісай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 28-176-VIІ "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 мамырдағы № 3-21-VІIІ шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жетісай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 28-176-VIІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жетісай ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 23 684 035 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 859 776 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 480 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 19 815 779 мың теңге;
2) шығындар – 23 807 058 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 261 253 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 450 225 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 188 972 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 384 276 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 384 276 мың теңге:

О внесении изменений в решение Жетысайского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 28-176-VIІ "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 22 мая 2023 года № 3-21-VІIІ. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жетысайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жетысайского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 28-176-VIІ "О районном бюджете на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Жетысайского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 684 035 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 859 776 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 480 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 19 815 779 тысяч тенге;
2) затраты – 23 807 058 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 261 253 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 450 225 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 188 972 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -384 276 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использования профицита) бюджета – 384 276 тысяч тенге:

63 000
13
Басқалар
2 146 014
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
33 591
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
33 591
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 591
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
9
Басқалар
2 112 423
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
300 000
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
300 000
054
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
70 000
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
70 000
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
12 795
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
12 795
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 729 628
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
1 100 225
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
629 403
14
Борышқа қызмет көрсету
179
1
Борышқа қызмет көрсету
179
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
179
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
179
15
Трансферттер
481 690
1
Трансферттер
481 690

63 000
13
Прочие
2 146 014
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
33 591
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
33 591
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
33 591
003
Поддержка предпринимательской деятельности
0
004
Капитальные расходы государственного органа
0
9
Прочие
2 112 423
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
300 000
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
300 000
054
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
70 000
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
70 000
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
12 795
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
12 795
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 729 628
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1 100 225
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
629 403
14
Обслуживание долга
179
1
Обслуживание долга
179
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
179
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
179
15
Трансферты
481 690
1
Трансферты
481 690