Жетісай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 29-190-VІI "2023-2025 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 1 маусымдағы № 4-23-VIII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеті туралы" Жетісай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 29-190-VIІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Жетісай қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 376 265 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 330 543 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 45 722 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 0 мың теңге;
2) шығындар – 409 534 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -33 269 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 33 269 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 33 269 мың теңге;
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Жаңа ауыл ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 90 333 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 32 403 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 8 139 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 49 791 мың теңге;
2) шығындар – 92 479 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 146 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 146 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 146 мың теңге;
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Жылы су ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 67 463 мың теңге:

О внесении изменений в решение Жетысайского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 29-190-VII "О бюджете города, поселка и сельских округов на 2023-2025 годы"
Решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 1 июня 2023 года № 4-23-VIII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жетысайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жетысайского районного маслихата "О бюджете города, поселка и сельских округов на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 29-190-VIІ следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Жетысай на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год следующих объемах:
1) доходы – 376 265 тысяч тенге:
налоговые поступления – 330 543 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 45 722 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 0;
2) затраты – 409 534 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -33 269 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –33 269 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 33 269 тысяч тенге;
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Жана ауыл на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год следующих объемах:
1) доходы – 90 333 тысяч тенге:
налоговые поступления – 32 403 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 8 139 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49 791 тысяч тенге;
2) затраты – 92 479 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 146 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 146 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 146 тысяч тенге;
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жылы су 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год следующих объемах:
1) доходы – 67 463 тысяч тенге:

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 581 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 және 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 және 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы М.Касимов
Жетісай аудандық мәслихатының
2023 жылғы 1 маусымдағы
№ 4-23-VIІI шешіміне 1-қосымша
Жетісай аудандық мәслихатының
2022 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 29-190-VIІ шешіміне 1-қосымша
Жетісай қаласының 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3
1.Кірістер

используемые остатки бюджетных средств – 1 581 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 и 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 и 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата: М.Касимов
Приложение 1 к решению
Жетысайского районного маслихата
от 1 июня 2023 года № 4-23-VIІІ
Приложение 1 к решению
Жетысайского районного маслихата
от 30 декабря 2022 года № 29-190-VII
Бюджет города Жетысай на 2023 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
1.Доходы