Жетісай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 маусымдағы № 22-136-VII "Жетісай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 қарашадағы № 9-42-VI ""Б" корпусы Жетісай аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешiмiне өзгерістер енгізу туралы" шешiмiнің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 4 шілдедегі № 5-26-VIII шешiмi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жетісай аудандық мәслихатының "Жетісай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 қарашадағы № 9-42-VI ""Б" корпусы Жетісай аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешiмiне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 21 маусымдағы № 22-136-VII шешiмiнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы М.Касимов

О признании утратившим силу решения Жетысайского районного маслихата от 21 июня 2022 года № 22-136-VII "О внесении изменений в решение Жетысайского районного маслихата от 22 ноября 2018 года № 9-42-VI "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Жетысайского районного маслихата"
Решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 4 июля 2023 года № 5-26-VIII
В соответствии с законом Республики Казахстан "О правовых актах" Жетысайский районный маслихат РЕШИЛ:
1) Признать утратившим силу решение Жетысайского районного маслихата "О внесении изменений в решение Жетысайского районного маслихата от 22 ноября 2018 года № 9-42-VI "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Жетысайского районного маслихата" от 21 июня 2022 года № 22-136-VII.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата М.Касимов