Жетісай ауданы бойынша 2023 жылға кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға шығыстардың ең төмен мөлшерін бекіту туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 қазандағы № 7-54-VIII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
01.01.2024 редакциясында
ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкі, 18.10.2023 ж. жарияланды
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 қазандағы № 7-54-VIII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жетісай ауданы бойынша 2023 жылға кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға шығыстардың ең төмен мөлшерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 10-3 бабының 1 тармағына сәйкес, Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жетісай ауданы бойынша 2023 жылға кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшері 19,30 теңге болып бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы      М.Касимов

Об утверждении минимального размера расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума по Жетысайскому району на 2023 год
Решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 10 октября 2023 года № 7-54-VIII. Прекращено действие в связи с истечением срока
В редакции от: 01.01.2024
Опубликовано: Эталонный контрольный банк НПА РК в электронном виде, 18.10.2023 г.
Решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 10 октября 2023 года № 7-54-VIII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Об утверждении минимального размера расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума по Жетысайскому району на 2023 год
В соответствии с пунктом 1 статьи 10-3 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях" маслихат Жетысайского района РЕШИЛ:
1. Утвердить минимальный размер расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума по Жетысайскому району на 2023 год в размере 19,30 тенге.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата      М.Касимов