Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 10 шілдедегі № 131 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 17 бабының 5-1) тармақшасына және 69 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 10) тармақшасына сәйкес Келес ауданы әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Келесского района Туркестанской области от 10 июля 2023 года № 131
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 17 и пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Келесского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақтөбе, Бірлік, Ошақты ауылдық округтері аумағында орналасқан жалпы көлемі 18,6873 гектар жер учаскесіне "SilkNetCom" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне талшықты-оптикалық байланыс желісін жүргізу және пайдалану үшін жердің меншік иелері мен жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймастан 2031 жылдың 12 қазанына дейін қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Талшықты-оптикалық байланыс желісін жүргізу және пайдалану мақсатында жер учаскесін пайдаланған кезде "SilkNetCom" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптарын сақтасын.

1. Установить публичный сервитут товариществу с ограниченной ответственностью "SilkNetCom" на земельном участке общей площадью 18,6873 гектара, расположенный на территории сельских округов Актобе, Бирлик, Ошакты сроком до 12 октября 2031 года без изъятия земельных участков у землепользователей и собственников земель для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "SilkNetCom" соблюдать требования законодательства Республики Казахстан при использовании земельного участка в целях прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи.