Келес аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 қыркүйектегі № 7-71-VII "Келес ауданының ауыл, ауылдық округтердің аумағында өткізілетін жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 2023 жылғы 6 қарашадағы № 6-63-VIII шешімі
Келес аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Келес аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 қыркүйектегі № 7-71-VII "Келес ауданының ауыл, ауылдық округтердің аумағында өткізілетін жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 159029 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
4-тармақта тоғызыншы абзац алып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Н. Шаулиев

О внесении изменения в решение Келесского районного маслихата от 24 сентября 2021 года № 7-71-VII "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества проводимых на территории села, сельских округов Келесского района"
Решение Келесского районного маслихата Туркестанской области от 6 ноября 2023 года № 6-63-VIII
Келесский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Келесского районного маслихата от 24 сентября 2021 года № 7-71-VII "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества проводимых на территории села, сельских округов Келесского района" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 159029) следующее изменение:
в пункте 4 абзац девятый исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Н.Шаулиев