Келес аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 шілдедегі "Келес ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" № 4-33-VIІІ шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 2023 жылғы 6 қарашадағы № 6-68-VIII шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Келес аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Келес аудандық мәслихатының 2023 жылдың 14 шілдедегі "Келес ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" № 4-33-VIІІ шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Н.Шаулиев

О признании утратившим силу решения Келесского районного маслихата от 14 июля 2022 года № 4-33-VIІІ "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Келесскому району"
Решение Келесского районного маслихата Туркестанской области от 6 ноября 2023 года № 6-68-VIII
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Келесский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Келесского районного маслихата от 14 июля 2022 года № 4-33-VIІІ "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Келесскому району"
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Н.Шаулиев