2024-2026 жылдарға арналған ауыл және ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 9-86-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Келес аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы №8-72-VIII "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Келес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 288 322 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 249 821 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 31 111 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 6 400 мың теңге;
2) шығындар – 336 316 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -47 984 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 47 984 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 47 984 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 22.11.2024 № 20-149-VIII (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Бірлесу ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 71 942 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 13 759 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 1 234 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 56 949 мың теңге;
2) шығындар – 73 105 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 163 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 163 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 163 мың теңге.

О бюджетах села и сельских округов на 2024-2026 годы
Решение Келесского районного маслихата Туркестанской области от 25 декабря 2023 года № 9-86-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" решением Келесского районного маслихата от 21 декабря 2023 года №8-72-VIII "О районном бюджете на 2024-2026 годы" Келесский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Абай на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 288 322 тысяч тенге:
налоговые поступления – 249 821 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 32 111 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 400 тысяч тенге;
2) затраты – 336 316 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -47 984 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 47 984 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 47 984 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Келесского районного маслихата Туркестанской области от 22.11.2024 № 20-149-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет сельского округа Бирлесу на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 71 942 тысяч тенге:
налоговые поступления – 13 759 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 1 234 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 56 949 тысяч тенге;
2) затраты – 73 105 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 163 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 163 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 163 тысяч тенге.

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 182 мың теңге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 22.11.2024 № 20-149-VIII (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2."Келес аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Келес аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

используемые остатки бюджетных средств – 1 182 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 в редакции решения Келесского районного маслихата Туркестанской области от 22.11.2024 № 20-149-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
2.Государственному учреждению "Аппарат Келесского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Келесского районного маслихата после его официального опубликования.

3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат төрағасы Н.Шаулиев
Келес аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
25 желтоқсандағы № 9-86-VIII
шешіміне 1 қосымша
Абай ауылының 2024 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 22.11.2024 № 20-149-VIII (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Н.Шаулиев
Приложение 1 к решению
Келесского районного
маслихата от 25 декабря
2023 года № 9-86-VIII
Бюджет села Абай на 2024 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Келесского районного маслихата Туркестанской области от 22.11.2024 № 20-149-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование