Сауран аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 ақпандағы № 94 "Сауран ауданында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 қыркүйектегі № 69 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Сауран аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сауран аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 ақпандағы № 94 "Сауран ауданында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сауран аудандық мәслихатының төрағасы С.Байсбаев

О признании утратившим силу решение маслихата района Сауран от 25 февраля 2022 года № 94 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества в районе Сауран"
Решение Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 27 сентября 2023 года № 69
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат района Сауран РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата района Сауран от 25 февраля 2022 года № 94 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества в районе Сауран".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата района Сауран С.Байсбаев