Сауран аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 170 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 қарашадағы № 80 шешімі
Сауран аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сауран аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы №170 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сауран ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 873 729 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 107 817 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 543 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 76 348 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 6 679 021 мың теңге;
2) шығындар – 9 129 432 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 17 026 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 25 875 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 849 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 272 729 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 272 729 мың теңге:

О внесении изменений в решение маслихата района Сауран от 26 декабря 2022 года № 170 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 21 ноября 2023 года № 80
Маслихат района Сауран РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Сауран "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года №170 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сауранского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 873 729 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 107 817 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 543 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 76 348 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 679 021 тысяч тенге;
2) затраты – 9 129 432 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17 026 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 25 875 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 849 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 272 729 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита(использование профицита) бюджета – 272 729 тысяч тенге:

1 090
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
46 817
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
46 817
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
46 817
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
46 817
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 086 082
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
411 787
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
411 787
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
411 787
2
Әлеуметтік көмек
1 580 232
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 580 232
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
745 636
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
28 980
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
100
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
95 306
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
7 838
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
134 278
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
140 657
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
352 125
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
75 312
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
94 063
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
94 063
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 266
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
30 517
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
4 280
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

1 090
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
46 817
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
46 817
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
46 817
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
46 817
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 086 082
1
Социальное обеспечение
411 787
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
411 787
005
Государственная адресная социальная помощь
411 787
2
Социальная помощь
1 580 232
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 580 232
002
Программа занятости
745 636
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
28 980
006
Оказание жилищной помощи
100
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
95 306
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
7 838
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
134 278
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
140 657
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
352 125
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
75 312
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
94 063
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
94 063
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
58 266
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 000
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
30 517
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 280
07
Жилищно-коммунальноехозяйство