2023 жылы Орманда өрт қаупі жоғары кезеңдерде автокөліктердің, демалушылардың Қаратау орманшылығының аумағында орман, тоғай, орман қоры жерінде болуына шектеу қою туралы
Түркістан облысы Сауран ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 12 сәуірдегі № 109 қаулысы. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
01.01.2024 редакциясында
ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкі, 20.10.2023 ж. жарияланды
Түркістан облысы Сауран ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 12 сәуірдегі № 109 қаулысы. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2023 жылы Орманда өрт қаупі жоғары кезеңдерде автокөліктердің, демалушылардың Қаратау орманшылығының аумағында орман, тоғай, орман қоры жерінде болуына шектеу қою туралы
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37- баптарына, Қазақстан Республикасы "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 15-бабына сәйкес, Сауран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2023 жылдың 1 қарашасына дейін орманда өрт қаупі жоғары кезеңдерде демалушылардың, автокөліктердің мемлекеттік орман қоры аумағында болуына шектеу қойылсын.
2. Осы жұмысқа басшылық жасау Отырар орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің директоры Ш.Хандуллаевқа (келісім бойынша) жүктелсін;
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары К.Таукебаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сауран ауданының әкімі      Ғ.Үсенбаев
Сауран ауданы әкімдігінің
"12" сәуір 2023 жылғы
№ 109 қаулысына қосымша
Өрт қауіпі жоғары кезеңде автокөліктер мен демалушылардың кіруіне шектеу қойылатын орман қоры учаскелерінің тізбесі
Р/с
Орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі КММ-нің атауы
Орманшылықтардың атауы, орамдардың нөмірлері
Алаңы га
1
Отырар орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі КММ-сі
Қаратау орманшылығы № 3, 4, 9 орамдары
1657 га

Об ограничении нахождения автотранспортов, отдыхающих на территории Каратауского лесничества на землях леса, рощи, лесного фонда в периоды повышенной пожарной опасности в лесу в 2023 году
Постановление акимата Сауранского района Туркестанской области от 12 апреля 2023 года № 109. Прекращено действие в связи с истечением срока
В редакции от: 01.01.2024
Опубликовано: Эталонный контрольный банк НПА РК в электронном виде, 20.10.2023 г.
Постановление акимата Сауранского района Туркестанской области от 12 апреля 2023 года № 109. Прекращено действие в связи с истечением срока
Об ограничении нахождения автотранспортов, отдыхающих на территории Каратауского лесничества на землях леса, рощи, лесного фонда в периоды повышенной пожарной опасности в лесу в 2023 году
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 15 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", акимат района Сауран ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Ограничить пребывание отдыхающих, автотранспортов на территории государственного лесного фонда в лесопожароопасные периоды до 1 ноября 2023 года согласно приложению этого постановления.
2. Руководство данной работой возложить на директора коммунального государственного учреждения по охране лесов и животного мира района Отырар Ш. Хандуллаеву (по согласованию);
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района К.Таукебаеву.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Сауран      Г.Усенбаев
Приложение к постановлению
№ 109 акимата района Сауран
от "12" апрель 2023 г
Перечень участков лесного фонда с ограничением въезда автотранспорта и отдыхающих в период повышенной пожарной опасности
П/н
Наименование КГУ государственного учреждения по охране лесов и животного мира
Наименование лесничеств, номера кварталов
Площадь га
1
КГУ Отырарское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
Кварталы № 3,4,9 Каратауского лесничества
1657 га