2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 110 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сауран аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бабайқорған ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 101 386 мың теңге:
салықтық түсімдер – 12 172 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 359 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 82 855 мың теңге;
2) шығындар – 103 349 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 963 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 963 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 963 мың теңге.".
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 24.05.2024 № 153 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ескі Иқан ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 172 100 мың теңге:
салықтық түсімдер – 41 850 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 790 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 117 460 мың теңге;
2) шығындар – 180 176 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 076 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 076 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 076 мың теңге.".
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 24.05.2024 № 153 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О бюджетах сельских округов на 2024-2026 годы
Решение Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 25 декабря 2023 года № 110
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Сауран РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Бабайкорганна 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 года следующих объемах:
1) доходы – 101 386 тысяч тенге:
налоговые поступления – 12 172 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 6 359 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 82 855 тысяч тенге;
2) затраты – 103 349 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 963 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 963 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 963 тысяч тенге.".
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 24.05.2024 № 153 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет сельского округа Ески Икан на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 года следующих объемах:
1) доходы – 172 100 тысяч тенге:
налоговые поступления – 41 850 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 12 790 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 117 460 тысяч тенге;
2) затраты – 180 176 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8 076 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 076 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 8 076 тысяч тенге .".
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 24.05.2024 № 153 (вводится в действие с 01.01.2024).

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 12 733 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 733 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 733 мың теңге.".
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 24.05.2024 № 153 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С.Байсбаев
Сауран аудандық мәслихатының
2023 жылғы "25" желтоқсандағы
№ 110 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Бабайқорған ауылдық округінің бюджеті

5) дефицит (профицит) бюджета – - 12 733 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 733 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 12 733 тысяч тенге.".
Сноска. Пункт 12 в редакции решения Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 24.05.2024 № 153 (вводится в действие с 01.01.2024).
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата С.Байсбаев
Приложение 1 к решению
Сауранского районного маслихата
от "25" декабря 2023 года № 110
Бюджет сельского округа Бабайкорган на 2024 год

300
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
300
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық іс-шараларды өткізу
300
3. ТАЗА БЮДЖЕТТІК КРЕДИТТЕУ
0
Функционалдық топ Атауы
Сомасы мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты Атауы
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Бюджеттік кредиттерді өтеу
4. ҚАРЖЫ АКТИВТЕРІМЕН ОПЕРАЦИЯЛАР БОЙЫНША САЛЬДО
0
Функционалдық топ Атауы
Сомасы мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Қаржы активтерін сатып алу
Санаты
Атауы
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
5. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫ (ПРОФИЦИТ)
-1 963
6. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫН ҚАРЖЫЛАНДЫРУ (ПРОФИЦИТІН ПАЙДАЛАНУ)
1 963
Санаты Атауы
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Қарыздар түсімі
Функционалдық топ Атауы
Сомасы мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Қарыздарды өтеу
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
1 963
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
1 963
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
1 963
Сауран аудандық мәслихатының
2023 жылғы "25" желтоқсандағы
№ 110 шешіміне 2-қосымша
2025 жылға арналған Бабайқорған ауылдық округінің бюджеті
Санат Атауы
Сомасы, мың теңге
Сынып
Ішкі сыныбы
1
2
3

300
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
300
028
Проведение физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
300
3. Чистое бюджетное кредитование
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Бюджетные кредиты
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Погашение бюджетных кредитов
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Приобретение финансовых активов
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Поступления от продажи финансовых активов государства
5. Дефицит (профицит) бюджета
-1 963
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
1 963
Категория
Класс
Под класс
Поступления займов
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Погашение займов
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
8
Используемые остатки бюджетных средств
1 963
01
Остатки бюджетных средств
1 963
1
Свободные остатки бюджетных средств
1 963
Приложение 2 к решению
Сауранского районного маслихата
от "25" декабря 2023 года № 110
Бюджет сельского округа Бабайкорган на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
1
2
3