2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 110 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сауран аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бабайқорған ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 128 787 мың теңге:
салықтық түсімдер – 12 172 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 114 615 мың теңге;
2) шығындар – 128 787 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
2. Ескі Иқан ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 162 810 мың теңге:
салықтық түсімдер – 41 850 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 500 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 117 460 мың теңге;
2) шығындар – 162 810 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
3. Жаңа Иқан ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 114 809 мың теңге:
салықтық түсімдер – 18 380 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 800 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 94 619 мың теңге;
2) шығындар – 114 809 мың теңге;

О бюджетах сельских округов на 2024-2026 годы
Решение Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 25 декабря 2023 года № 110
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Сауран РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Бабайкорганна 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 года следующих объемах:
1) доходы – 128 787 тысяч тенге:
налоговые поступления – 12 172 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 2 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 114 615 тысяч тенге;
2) затраты – 128 787 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
2. Утвердить бюджет сельского округа Ески Икан на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 года следующих объемах:
1) доходы – 162 810 тысяч тенге:
налоговые поступления – 41 850 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 3 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 117 460 тысяч тенге;
2) затраты – 162 810 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
3. Утвердить бюджет сельского округа Жана Икан на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 года следующих объемах:
1) доходы – 114 809 тысяч тенге:
налоговые поступления – 18 380 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 1 800 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 94 619 тысяч тенге;
2) затраты – 114 809 тысяч тенге;

5. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫ (ПРОФИЦИТ)
0
6. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫН ҚАРЖЫЛАНДЫРУ (ПРОФИЦИТІН ПАЙДАЛАНУ)
0
Санаты Атауы
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Қарыздар түсімі
Функционалдық топ Атауы
Сомасы мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Қарыздарды өтеу
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
01
Бюджет қаражатының қалдықтары
0
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
0

5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Поступления займов
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Погашение займов
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Используемые остатки бюджетных средств
8
Используемые остатки бюджетных средств
01
Остатки бюджетных средств
Свободные остатки бюджетных средств