Атауы жоқ көшелеріне атау беру туралы
Түркістан облысы Сауран ауданы әкiмдiгiнiң Бабайқорған ауылдық округ әкімінің 2023 жылғы 25 қыркүйектегі № 55 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына сәйкес, халық пікірін ескере отырып және Түркістан облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 21 сәуірдегі қорытындысы негізінде Бабайқорған ауылдық округі әкімі ШЕШТІМ:
1. Бабайқорған ауылдық округіндегі атауы жоқ көшелеріне;
№16 атауы жоқ көшені - Айнакөл көшесі,
№17 атауы жоқ көшені - Бозбұтақ көшесі,
№18 атауы жоқ көшені - Қоғашық көшесі,
№19 атауы жоқ көшені - Жылаған ата көшесі,
№20 атауы жоқ көшені - Бұзауқорған көшесі,
№21 атауы жоқ көшені - Үкаш ата көшесі,
№22 атауы жоқ көшені - Оғызтау көшесі,
№23 атауы жоқ көшені - Игілік көшесі деп атаулар берілсін.
2. Сауран ауданы әкімдігінің "Бабайқорған ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Сауран ауданы әкімдігінің интернет-ресурстарында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Бабайқорған ауылдық округінің әкімі А.Абдраимов

О присвоении наименований безымянным улицам
Решение акима сельского округа Бабайкорган акимата района Сауран Туркестанской области от 25 сентября 2023 года № 55
В соответствии Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" с учетом мнения населения и на основании заключения Туркестанской областной ономастической комиссии от 21 апреля 2022 года, аким сельского округа Бабайкорган РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования безымянным улицам;
Безымянная улице №16 - улице Айнакөл,
Безымянная улице №17 - улице Бозбұтақ,
Безымянная улице №18 - улице Қоғашық,
Безымянная улице №19 - улице Жылаған ата,
Безымянная улица №20 - улица Бұзауқорған,
Безымянная улица №21 - улица Үкаш ата,
Безымянная улица №22 - улица Оғызтау,
Безымянная улица №23 - улица Игілік сельского округа Бабайкорган.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Бабайкорган" района Сауран в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата района Сауран после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Бабайкорган А.Абдраимов