Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 28 қыркүйектегі № 213 "Шығыс Қазақстан облысы аумағында қара сүгенің әр түрлігімен (Monochamus) зақымданған алқаптар көлемінде карантин режимінің күшін жою және Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы" қаулысының күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 3 қарашадағы № 235 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабы 11-тармағына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 28 қыркүйектегі № 213 "Шығыс Қазақстан облысы аумағында қара сүгенің әр түрлігімен (Monochamus) зақымданған алқаптар көлемінде карантин режимінің күшін жою және Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы" қаулысының күші жойылсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесінің Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жариялау үшін "Қазақстан Республикасының заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысының әкімі Е. Көшербаев

Об отмене постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 28 сентября 2023 года № 213 "Об отмене карантинного режима на территории Восточно-Казахстанской области в объемах зараженных площадей разновидностями черного усача (Monochamus) и признании утратившими силу некоторых постановлений Восточно-Казахстанского областного акимата"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 3 ноября 2023 года № 235
В соответствии с пунктом 11 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О прававых актах", Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отменить постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 28 сентября 2023 года № 213 "Об отмене карантинного режима на территории Восточно-Казахстанской области в объемах зараженных площадей разновидностями черного усача (Monochamus) и признании утратившими силу некоторых постановлений Восточно-Казахстанского областного акимата".
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для опубликования в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области Е. Кошербаев