Өскемен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 27/6-VI "Өскемен қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2023 жылғы 21 сәуірдегі № 2/17-VIII шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1 Өскемен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 27/6-VI "Өскемен қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5585 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын
2 Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қалалық мәслихатының төрағасы А. Светаш

О признании утратившим силу решения Усть-Каменогорского городского маслихата от 16 марта 2018 года № 27/6-VI "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих государственного учреждения "Аппарат Усть-Каменогорского городского маслихата
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 апреля 2023 года № 2/17-VIII
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 16 марта 2018 года № 27/6-VI "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих государственного учреждения "Аппарат Усть-Каменогорского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах за № 5585)
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Усть-Каменогорского городского маслихата А. Светаш