Риддер қаласы әкімінің 2023 жылғы 24 наурыздағы № 2 "Техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімінің 2023 жылғы 20 шілдедегі № 3 шешімі
ШЕШТІМ:
1. Риддер қаласы әкімінің 2023 жылғы 24 наурыздағы № 2 "Техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеуде № 179185 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жоюға басшылық жасау және жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жоюға бағытталған іс-шараларды жүргізу Риддер қаласы әкімінің орынбасары Мұрат Нұрбахитұлы Байжуменовке жүктелсін.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Риддер қаласы әкімінің міндетін атқарушы Д. Қосантаев

О внесении изменения в решение акима города Риддера от 24 марта 2023 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера"
Решение акима города Риддера Восточно-Казахстанской области от 20 июля 2023 года № 3
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Риддера от 24 марта 2023 года № 2 "Об объявлении чрезвычайную ситуацию техногенного характера" (зарегистрирован в государственной регистрации нормативных правовых актов под № 179185) следующее изменение:
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Руководство ликвидацией чрезвычайной ситуации техногенного характера и проведение мероприятий, направленных на ликвидацию чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба возложить на заместителя акима города Риддера Байжуменова Мурата Нурбахитовича."
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима города Риддера Д. Косантаев