Глубокое аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 27/6-VІІ "2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 2/6-VIII шешімі
Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 желтоқсандағы № 27/6-VІІ "2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Алтайский кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 69718 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 579 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 64139 мың теңге;
2) шығындар – 70528,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -810,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 810,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 810,1 мың теңге.";
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2023 жылға арналған Алтайский кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер аудандық бюджеттен 60 616 мың теңге сомасында ескерілсін.";
4 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Белоусовка кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 157 008 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 40390 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2841 мың теңге;
трансферттер түсімі – 113 777 мың теңге;
2) шығындар – 167 252,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -10 244,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 244,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 244,3 мың теңге.";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2023 жылға арналған Белоусовка кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер аудандық бюджеттен 113 777 мың теңге сомасында ескерілсін.";
6 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Березовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 27/6-VII "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2023-2025 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 апреля 2023 года № 2/6-VIII
Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 27/6-VII "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2023-2025 годы", следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Алтайский Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 69718 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5579 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64139 тысяч тенге;
2) затраты – 70528,1 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -810,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 810,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 810,1 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Учесть в бюджете поселка Алтайский на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 60616 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет поселка Белоусовка Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 157008 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 40390 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2841 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 113777 тысяч тенге;
2) затраты – 167252,3 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10244,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 244,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10244,3 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете поселка Белоусовка на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 113777 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Березовского сельского округа Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

1) кірістер – 60 560,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 072 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі –54488,2 мың теңге;
2) шығындар – 62 063,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1 503,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 503,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 503,1 мың теңге.";
8 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2023 жылға арналған Березовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер аудандық бюджеттен 50 417,2 мың теңге сомасында ескерілсін.";
9 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Бобровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68 846 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 828 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 675 мың теңге;
трансферттер түсімі – 52 343 мың теңге;
2) шығындар – 70 108,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1262,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1262,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1262,8 мың теңге.";
11 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2023 жылға арналған Бобровка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер аудандық бюджеттен 50 582 мың теңге сомасында ескерілсін.";
12 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Быструха ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 96 619,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 093 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 417 мың теңге;
трансферттер түсімі – 90 109,6 мың теңге;
2) шығындар – 97038 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 418,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 418,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 418,4 мың теңге.";
14 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"14. 2023 жылға арналған Быструха ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер аудандық бюджеттен 86 463,6 мың теңге сомасында ескерілсін.";
15 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

1) доходы – 60560,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6072 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54488,2 тысяч тенге;
2) затраты – 62063,3 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1503,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1503,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1503,1 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в бюджете Березовского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 50417,2 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Бобровского сельского округа Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 68846 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15828 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 675 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 52343 тысяч тенге;
2) затраты – 70108,8 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1262,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1262,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1262,8 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Учесть в бюджете Бобровского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 50582 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Быструшинского сельского округа Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 96619,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6093 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 417 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 90109,6 тысяч тенге;
2) затраты – 97038 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -418,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 418,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 418,4 тысяч тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Учесть в бюджете Быструшинского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 86463,6 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:

"15. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Верхнеберезовский кентінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 76 101,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 704 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 272 мың теңге;
трансферттер түсімі – 70 125,7 мың теңге;
2) шығындар – 77 020,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 919 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 919 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 919 мың теңге.";
17 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"17. 2023 жылға арналған Верхнеберезовский кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер аудандық бюджеттен 64 851,7 мың теңге сомасында ескерілсін.";
18 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"18. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Веселовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 58 919 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 939 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 382 мың теңге;
трансферттер түсімі – 44 598 мың теңге;
2) шығындар – 59 365,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -446,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 446,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 446,4 мың теңге.";
20 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"20. 2023 жылға арналған Веселовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер аудандық бюджеттен 42 064 мың теңге сомасында ескерілсін.";
21 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"21. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Глубокое кентінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 247 088,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 47 909 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 545 мың теңге;
трансферттер түсімі – 194 634,9 мың теңге;
2) шығындар – 250 004 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -2 915,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 915,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 915,1 мың теңге.";
23 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"15. Утвердить бюджет поселка Верхнеберезовский Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 76101,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5704 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 272 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 70125,7 тысяч тенге;
2) затраты –77020,7 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -919 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 919 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 919 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Учесть в бюджете поселка Верхнеберезовский на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 64851,7 тысяч тенге.";
пункт 18 изложить в новой редакции:
"18. Утвердить бюджет Веселовского сельского округа Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 58919 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13939 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 382 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44598 тысяч тенге;
2) затраты – 59365,4 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -446,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 446,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 446,4 тысяч тенге.";
пункт 20 изложить в новой редакции:
"20. Учесть в бюджете Веселовского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 42064 тысяч тенге.";
пункт 21 изложить в новой редакции:
"21. Утвердить бюджет поселка Глубокое Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 247088,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 47909 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4545 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 194634,9 тысяч тенге;
2) затраты – 250004 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2915,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2915,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2915,1 тысяч тенге.";
пункт 23 изложить в новой редакции:

"23. 2023 жылға арналған Глубокое кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер аудандық бюджеттен 193 539,9 мың теңге сомасында ескерілсін.";
24 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"24. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Ертіс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 175 654,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 325 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 430 мың теңге;
трансферттер түсімі – 147 899,1 мың теңге;
2) шығындар – 178 706 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -3 051,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –3 051,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 051,9 мың теңге.";
26 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"26. 2023 жылға арналған Ертіс ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер аудандық бюджеттен – 146 308,1 мың теңге сомасында ескерілсін.";
27 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"27. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Кожохово ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 66 328,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 740 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 120 мың теңге;
трансферттер түсімі – 58 468,5 мың теңге;
2) шығындар – 67 609,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1 280,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 280,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 280,9 мың теңге.";
29 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"29. 2023 жылға арналған Кожохово ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер аудандық бюджеттен 55 012,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
30 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"30. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Краснояр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 300 421 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 687 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 420 мың теңге;
трансферттер түсімі – 286 314 мың теңге;
2) шығындар – 302 499,9 мың теңге;

"23. Учесть в бюджете поселка Глубокое на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 193539,9 тысяч тенге.";
пункт 24 изложить в новой редакции:
"24. Утвердить бюджет Иртышского сельского округа Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 175654,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 27325 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 430 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 147899,1 тысяч тенге;
2) затраты – 178706 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3051,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 051,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3051,9 тысяч тенге.";
пункт 26 изложить в новой редакции:
"26. Учесть в бюджете Иртышского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 146308,1 тысяч тенге.";
пункт 27 изложить в новой редакции:
"27. Утвердить бюджет Кожоховского сельского округа Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 66328,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7740 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 120 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58468,5 тысяч тенге;
2) затраты – 67609,4 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1280,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1280,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1280,9 тысяч тенге.";
пункт 29 изложить в новой редакции:
"29. Учесть в бюджете Кожоховского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 55012,5 тысяч тенге.";
пункт 30 изложить в новой редакции:
"30. Утвердить бюджет Красноярского сельского округа Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 300421 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13687 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 420 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 286314 тысяч тенге;
2) затраты – 302499,9 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - -2 078,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 078,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 078,9 мың теңге.";
32 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"32. 2023 жылға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 284 628 мың теңге сомасында, оның ішінде облыстық бюджеттен трансферттер есебінен 180 000 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 104 628 мың теңге сомасында ескерілсін.";
33 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"33. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Малоубинка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56227,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 224 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 250 мың теңге;
трансферттер түсімі – 52753,9 мың теңге;
2) шығындар – 56439,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -211,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 211,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 211,8 мың теңге.";
35 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"35. 2023 жылға арналған Малоубинка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер аудандық бюджеттен 48302,9 мың теңге сомасында ескерілсін.";
36 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"36. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Опытное поле ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 87 824,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 447 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 204 мың теңге;
трансферттер түсімі – 66 173,7 мың теңге;
2) шығындар – 89 791,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1 967,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 967,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 967,1 мың теңге.";
38 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"38. 2023 жылға арналған Опытное поле ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер аудандық бюджеттен 63 202,7 мың теңге сомасында ескерілсін.";
39 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"39. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Секисовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

5) дефицит (профицит) бюджета – -2078,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2078,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2078,9 тысяч тенге.";
пункт 32 изложить в новой редакции:
"32. Учесть в бюджете Красноярского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты в сумме 284628 тысяч тенге, в том числе за счет трансфертов из областного бюджета в сумме 180000 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 104628 тысяч тенге.";
пункт 33 изложить в новой редакции:
"33. Утвердить бюджет Малоубинского сельского округа Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 56 227,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3224 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 250 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 52753,9 тысяч тенге;
2) затраты – 56439,7 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -211,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 211,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 211,8 тысяч тенге.";
пункт 35 изложить в новой редакции:
"35. Учесть в бюджете Малоубинского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 48302,9 тысяч тенге.";
пункт 36 изложить в новой редакции:
"36. Утвердить бюджет Опытнопольского сельского округа Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 87824,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21447 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 204 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 66173,7 тысяч тенге;
2) затраты – 89791,8 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1967,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1967,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1967,1 тысяч тенге.";
пункт 38 изложить в новой редакции:
"38. Учесть в бюджете Опытнопольского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 63202,7 тысяч тенге.";
пункт 39 изложить в новой редакции:
"39. Утвердить бюджет Секисовского сельского округа Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

1) кірістер – 247 679 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 954 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 150 мың теңге;
трансферттер түсімі – 233 575 мың теңге;
2) шығындар – 248 715,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1 036,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 036,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 036,1 мың теңге.";
41 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"41. 2023 жылға арналған Секисовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 231 404 мың теңге сомасында, оның ішінде облыстық бюджеттен трансферттер есебінен 165 000 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 66 404 мың теңге сомасында ескерілсін.";
42 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"42. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Тархан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 43, 44 және 45 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 244 834,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 968 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 576 мың теңге;
трансферттер түсімі – 230 290,3 мың теңге;
2) шығындар – 247 555,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -2 720,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 720,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 720,9 мың теңге.";
44 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"44. 2023 жылға арналған Тархан ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 228 667,3 мың теңге сомасында, оның ішінде облыстық бюджеттен трансферттер есебінен 180 000 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 48 667,3 мың теңге сомасында ескерілсін.";
45 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"45. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Ушаново ауылдық округінің бюджеті тиісінше 46, 47 және 48 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 80 568,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 441 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 259 мың теңге;
трансферттер түсімі – 69 868,3 мың теңге;
2) шығындар – 81 479,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -911,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 911,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

1) доходы – 247679 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13954 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 150 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 233575 тысяч тенге;
2) затраты – 248715,1 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1036,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1036,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1036,1 тысяч тенге.";
пункт 41 изложить в новой редакции:
"41. Учесть в бюджете Секисовского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты в сумме 231404 тысяч тенге, в том числе за счет трансфертов из областного бюджета в сумме 165000 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 66404 тысяч тенге.";
пункт 42 изложить в новой редакции:
"42. Утвердить бюджет Тарханского сельского округа Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 43, 44, и 45 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 244834,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13968 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 576 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 230290,3 тысяч тенге;
2) затраты – 247555,2 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2720,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2720,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2720,9 тысяч тенге.";
пункт 44 изложить в новой редакции:
"44. Учесть в бюджете Тарханского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты в сумме 228667,3 тысяч тенге, в том числе за счет трансфертов из областного бюджета в сумме 180000 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 48667,3 тысяч тенге.";
пункт 45 изложить в новой редакции:
"45. Утвердить бюджет Ушановского сельского округа Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 46, 47 и 48 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 80568,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10441 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 259 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 69868,3 тысяч тенге;
2) затраты – 81479,8 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -911,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 911,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 911,5 мың теңге.";
47 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"47. 2023 жылға арналған Ушаново ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер аудандық бюджеттен 67 217,3 мың теңге сомасында ескерілсін.";
48 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"48. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Черемшанка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 49, 50 және 51 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 217 183 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 10 445 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 307 мың теңге;
трансферттер түсімі – 206 431 мың теңге;
2) шығындар – 219 408,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -2 225,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 225,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 225,3 мың теңге.";
50 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

используемые остатки бюджетных средств – 911,5 тысяч тенге.";
пункт 47 изложить в новой редакции:
"47. Учесть в бюджете Ушановского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 67217,3 тысяч тенге.";
пункт 48 изложить в новой редакции:
"48. Утвердить бюджет Черемшанского сельского округа Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 49, 50 и 51 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 217183 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10445 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 307 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 206431 тысяч тенге;
2) затраты – 219408,3 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2225,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2225,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2225,3 тысяч тенге.";
пункт 50 изложить в новой редакции:

"50. 2023 жылға арналған Черемшанка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 201 818 мың теңге сомасында, оның ішінде облыстық бюджеттен трансферттер есебінен 155 000 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 46 818 мың теңге сомасында ескерілсін.";
1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 қосымшаларына сәйкес редакцияда жазылсын.

"50. Учесть в бюджете Черемшанского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты в сумме 201818 тысяч тенге, в том числе за счет трансфертов из областного бюджета в сумме 155000 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 46818 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 изложить в редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 к настоящему решению.