Глубокое аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 27/6-VІІ "2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 қыркүйектегі № 4/3-VIII шешімі
Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 желтоқсандағы № 27/6-VІІ "2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Алтайский кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70 740,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 932 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 63 808,6 мың теңге;
2) шығындар – 71 550,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 810,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 810,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 810,1 мың теңге.";
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2023 жылға арналған Алтайский кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер аудандық бюджеттен 60 285,6 мың теңге сомасында ескерілсін.";
4 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Белоусовка кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 154 046,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 57 494 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 115,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 96 437 мың теңге;
2) шығындар – 164 290,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 27/6-VII "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2023-2025 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 сентября 2023 года № 4/3-VIII
Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 27/6-VII "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2023-2025 годы", следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Алтайский Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 740,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 932 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 63 808,6 тысяч тенге;
2) затраты – 71 550,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -810,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 810,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 810,1 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Учесть в бюджете поселка Алтайский на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 60 285,6 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет поселка Белоусовка Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 154 046,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 57 494 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 115,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 96 437 тысяч тенге;
2) затраты – 164 290,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - -10 244,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 244,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 244,3 мың теңге.";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2023 жылға арналған Белоусовка кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер аудандық бюджеттен 96437 мың теңге сомасында ескерілсін.";
6 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы БерҰзовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62 830,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 975,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі –54 855,1 мың теңге;
2) шығындар – 63 333,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1 503,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 503,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 503,1 мың теңге.";
8 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2023 жылға арналған БерҰзовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер аудандық бюджеттен 50 784,1 мың теңге сомасында ескерілсін.";
9 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Бобровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68 728 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 169 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 49 559 мың теңге;
2) шығындар – 69 990,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -10 244,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –10244,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10 244,3 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете поселка Белоусовка на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 96 437 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Березовского сельского округа Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 830,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 975,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54 855,1 тысяч тенге;
2) затраты – 64 333,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 503,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1503,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 503,1 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в бюджете Березовского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 50 784,1 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Бобровского сельского округа Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 728 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19 169 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49 559 тысяч тенге;
2) затраты – 69 990,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 919 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 919 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 919 мың теңге.";
17 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"17. 2023 жылға арналған Верхнеберезовский кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер аудандық бюджеттен 64 929,4 мың теңге сомасында ескерілсін.";
18 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"18. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Веселовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67 313,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 237 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 50 076,5 мың теңге;
2) шығындар – 67 759,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 446,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 446,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 446,4 мың теңге.";
20 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"20. 2023 жылға арналған Веселовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер аудандық бюджеттен 47 542,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
21 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"21. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Глубокое кентінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 294 224,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 62 260 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 977 мың теңге;
трансферттер түсімі – 222 987,6 мың теңге;
2) шығындар – 297 139,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -919 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 919 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 919 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Учесть в бюджете поселка Верхнеберезовский на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 64 929,4 тысяч тенге.";
пункт 18 изложить в новой редакции:
"18. Утвердить бюджет Веселовского сельского округа Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы –67 313,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17 237 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50 076,5 тысяч тенге;
2) затраты – 67 759,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -446,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 446,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 446,4 тысяч тенге.";
пункт 20 изложить в новой редакции:
"20. Учесть в бюджете Веселовского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 47 542,5 тысяч тенге.";
пункт 21 изложить в новой редакции:
"21. Утвердить бюджет поселка Глубокое Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 294 224,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 62 260 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 977 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 222 987,6 тысяч тенге;
2) затраты – 297 139,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1 280,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 280,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 280,9 мың теңге.";
29 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"29. 2023 жылға арналған Кожохово ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер аудандық бюджеттен 55 124,6 мың теңге сомасында ескерілсін.";
30 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"30. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Краснояр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 261 194,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 397 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 167 мың теңге;
трансферттер түсімі – 237 630,5 мың теңге;
2) шығындар – 263 273,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -2 078,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 078,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 078,9 мың теңге.";
32 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"32. 2023 жылға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 235 944,5 мың теңге сомасында, оның ішінде облыстық бюджеттен трансферттер есебінен 135 684,3 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 100 260,2 мың теңге сомасында ескерілсін.";
33 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"33. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Малоубинка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57 365 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 474 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 53 891 мың теңге;
2) шығындар – 57 576,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -1 280,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1280,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 280,9 тысяч тенге.";
пункт 29 изложить в новой редакции:
"29. Учесть в бюджете Кожоховского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 55 124,6 тысяч тенге.";
пункт 30 изложить в новой редакции:
"30. Утвердить бюджет Красноярского сельского округа Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2023 год в новой объемах:
1) доходы – 261 194,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20 397 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 167 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 237 630,5 тысяч тенге;
2) затраты – 263 273,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 078,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2078,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 078,9 тысяч тенге.";
пункт 32 изложить в новой редакции:
"32. Учесть в бюджете Красноярского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты в сумме 235 944,5 тысяч тенге, в том числе за счет трансфертов из областного бюджета в сумме 135 684,3 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 100 260,2 тысяч тенге.";
пункт 33 изложить в новой редакции:
"33. Утвердить бюджет Малоубинского сельского округа Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 365 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 474 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53 891 тысяч тенге;
2) затраты – 57 576,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1 036,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 036,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 036,1 мың теңге.";
41 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"41. 2023 жылға арналған Секисовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 197 163,4 мың теңге сомасында, оның ішінде облыстық бюджеттен трансферттер есебінен 123 576 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 73 587,4 мың теңге сомасында ескерілсін.";
42 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"42. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Тархан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 43, 44 және 45 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 229 922,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 931 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 212 991,6 мың теңге;
2) шығындар – 232 643,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -2 720,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 720,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 720,9 мың теңге.";
44 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"44. 2023 жылға арналған Тархан ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 211 368,6 мың теңге сомасында, оның ішінде облыстық бюджеттен трансферттер есебінен 157 390,3 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 53 978,3 мың теңге сомасында ескерілсін.";
45 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"45. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Ушаново ауылдық округінің бюджеті тиісінше 46, 47 және 48 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 89 667,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 253,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 мың теңге;
трансферттер түсімі – 72 404 мың теңге;
2) шығындар – 90 579,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -1036,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1036,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1036,1 тысяч тенге.";
пункт 41 изложить в новой редакции:
"41. Учесть в бюджете Секисовского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты в сумме 197 163,4 тысяч тенге, в том числе за счет трансфертов из областного бюджета в сумме 123 576 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 73 587,4 тысяч тенге.";
пункт 42 изложить в новой редакции:
"42. Утвердить бюджет Тарханского сельского округа Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 43, 44, и 45 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 229 922,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 931 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 212 991,6 тысяч тенге;
2) затраты – 232 643,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2720,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2720,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2720,9 тысяч тенге.";
пункт 44 изложить в новой редакции:
"44. Учесть в бюджете Тарханского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты в сумме 211 368,6 тысяч тенге, в том числе за счет трансфертов из областного бюджета в сумме 157 390,3 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 53 978,3 тысяч тенге.";
пункт 45 изложить в новой редакции:
"45. Утвердить бюджет Ушановского сельского округа Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 46, 47 и 48 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 89 667,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17 253,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 72 404 тысяч тенге;
2) затраты – 90 579,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 911,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 911,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 911,5 мың теңге.";
47 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"47. 2023 жылға арналған Ушаново ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер аудандық бюджеттен 69 753 мың теңге сомасында ескерілсін.";
48 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"48. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Черемшанка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 49, 50 және 51 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 184 876,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 653 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 172 223,9 мың теңге;
2) шығындар – 187 102,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -2 225,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 225,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 225,3 мың теңге.";
50 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"50. 2023 жылға арналған Черемшанка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 167 610,9 мың теңге сомасында, оның ішінде облыстық бюджеттен трансферттер есебінен 112 261,7 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 55 349,2 мың теңге сомасында ескерілсін.";
1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 қосымшаларына сәйкес редакцияда жазылсын.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -911,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 911,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 911,5 тысяч тенге.";
пункт 47 изложить в новой редакции:
"47. Учесть в бюджете Ушановского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 69 753 тысяч тенге.";
пункт 48 изложить в новой редакции:
"48. Утвердить бюджет Черемшанского сельского округа Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 49, 50 и 51 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 184 876,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 653 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 172 223,9 тысяч тенге;
2) затраты – 187 102,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2225,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2225,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2225,3 тысяч тенге.";
пункт 50 изложить в новой редакции:
"50. Учесть в бюджете Черемшанского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты в сумме 167 610,9 тысяч тенге, в том числе за счет трансфертов из областного бюджета в сумме 112 261,7 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 55 349,2 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 изложить в редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 к настоящему решению.