Глубокое аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 27/6-VІІ "2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 қарашадағы № 7/3-VIII шешімі
Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 желтоқсандағы № 27/6-VІІ "2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Алтайский кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70 740,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 480 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 63 260,6 мың теңге;
2) шығындар – 71 550,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 810,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 810,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 810,1 мың теңге.";
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2023 жылға арналған Алтайский кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер аудандық бюджеттен 59 737,6 мың теңге сомасында ескерілсін.";
4 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Белоусовка кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 163 967,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 61 871 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 115,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 101 981,1 мың теңге;
2) шығындар – 174 212 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 27/6-VII "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2023-2025 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 ноября 2023 года № 7/3-VIII
Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 27/6-VII "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Алтайский Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 740,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 480 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 63 260,6 тысяч тенге;
2) затраты – 71 550,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 810,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 810,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 810,1 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Учесть в бюджете поселка Алтайский на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 59 737,6 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет поселка Белоусовка Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 163 967,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 61 871 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 115,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 101 981,1 тысяч тенге;
2) затраты – 174 212 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - -10 244,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 244,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 244,3 мың теңге.";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2023 жылға арналған Белоусовка кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер аудандық бюджеттен 101 981,1 мың теңге сомасында ескерілсін.";
6 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы БерҰзовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67 311,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 465,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 54 845,8 мың теңге;
2) шығындар – 68 814,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1 503,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 503,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 503,1 мың теңге.";
8 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2023 жылға арналған БерҰзовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер аудандық бюджеттен 50 774,8 мың теңге сомасында ескерілсін.";
9 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Бобровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 69 334,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 750 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 49 584,6 мың теңге;
2) шығындар – 70 597,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -10 244,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 244,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10 244,3 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете поселка Белоусовка на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 101 981,1 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет БерҰзовского сельского округа Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 67 311,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 465,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54 845,8 тысяч тенге;
2) затраты – 68 814,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 503,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 503,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 503,1 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в бюджете БерҰзовского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 50 774,8 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Бобровского сельского округа Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 69 334,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19 750 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49 584,6 тысяч тенге;
2) затраты – 70 597,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 919 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 919 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 919 мың теңге.";
17 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"17. 2023 жылға арналған Верхнеберезовский кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер аудандық бюджеттен 64 918,9 мың теңге сомасында ескерілсін.";
18 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"18. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Веселовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 69 340,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 237 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 52 103,5 мың теңге;
2) шығындар – 69 786,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 446,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 446,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 446,4 мың теңге.";
20 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"20. 2023 жылға арналған Веселовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер аудандық бюджеттен 49 569,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
21 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"21. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Глубокое кентінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 290 725,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 66 009 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 693 мың теңге;
трансферттер түсімі – 215 023,2 мың теңге;
2) шығындар – 293 640,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 919 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 919 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 919 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Учесть в бюджете поселка Верхнеберезовский на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 64 918,9 тысяч тенге.";
пункт 18 изложить в новой редакции:
"18. Утвердить бюджет Веселовского сельского округа Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 69 340,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17 237 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 52 103,5 тысяч тенге;
2) затраты – 69 786,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 446,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 446,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 446,4 тысяч тенге.";
пункт 20 изложить в новой редакции:
"20. Учесть в бюджете Веселовского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 49 569,5 тысяч тенге.";
пункт 21 изложить в новой редакции:
"21. Утвердить бюджет поселка Глубокое Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 290 725,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 66 009 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9 693 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 215 023,2 тысяч тенге;
2) затраты – 293 640,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1 036,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 036,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 036,1 мың теңге.";
41 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"41. 2023 жылға арналған Секисовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 198 153,6 мың теңге сомасында, оның ішінде облыстық бюджеттен трансферттер есебінен 123 576 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 74 577,6 мың теңге сомасында ескерілсін.";
42 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"42. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Тархан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 43, 44 және 45 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 225 466,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 23 650 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 201 816,5 мың теңге;
2) шығындар – 228 187,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -2 720,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 720,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 720,9 мың теңге.";
44 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"44. 2023 жылға арналған Тархан ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 200 193,5 мың теңге сомасында, оның ішінде облыстық бюджеттен трансферттер есебінен 157 390,3 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 42 803,2 мың теңге сомасында ескерілсін.";
45 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"45. 2023-2025 жылдарға арналған Глубокое ауданы Ушаново ауылдық округінің бюджеті тиісінше 46, 47 және 48 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 91 688,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 723,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 161 мың теңге;
трансферттер түсімі – 73 804 мың теңге;
2) шығындар – 92 600,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 036,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 036,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 036,1 тысяч тенге.";
пункт 41 изложить в новой редакции:
"41. Учесть в бюджете Секисовского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты в сумме 198 153,6 тысяч тенге, в том числе за счет трансфертов из областного бюджета в сумме 123 576 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 74 577,6 тысяч тенге.";
пункт 42 изложить в новой редакции:
"42. Утвердить бюджет Тарханского сельского округа Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 43, 44, и 45 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 225 466,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23 650 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 201 816,5 тысяч тенге;
2) затраты – 228 187,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 720,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 720,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 720,9 тысяч тенге.";
пункт 44 изложить в новой редакции:
"44. Учесть в бюджете Тарханского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты в сумме 200 193,5 тысяч тенге, в том числе за счет трансфертов из областного бюджета в сумме 157 390,3 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 42 803,2 тысяч тенге.";
пункт 45 изложить в новой редакции:
"45. Утвердить бюджет Ушановского сельского округа Глубоковского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 46, 47 и 48 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 91 688,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17 723,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 161 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 73 804 тысяч тенге;
2) затраты – 92 600,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;

"50. 2023 жылға арналған Черемшанка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 167 544,1 мың теңге сомасында, оның ішінде облыстық бюджеттен трансферттер есебінен 112 261,7 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 55 282,4 мың теңге сомасында ескерілсін.";
1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"50. Учесть в бюджете Черемшанского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты в сумме 167 544,1 тысяч тенге, в том числе за счет трансфертов из областного бюджета в сумме 112 261,7 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 55 282,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 к настоящему решению.