2024-2026 жылдарға арналған Алтай ауданының аудандық бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 9/2-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13801326,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер– 9057861,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 84205,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10149,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4649108,9 мың теңге;
2) шығындар – 16860502,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 22646,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 44304,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 21658,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3081822,6 мың теңге;
5-1) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3081822,6 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 227978,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 21658,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2875502,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда -Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 28.11.2024 № 22/2-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. "2024-2026 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 15 желтоқсандағы № 9/69 - VIII шешімімен белгіленген 2024 жылға арналған аудандық бюджетке әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 100 пайыз мөлшерінде орындауға алынсын.
3. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі жалпы 320290,0 мың теңге сомада көзделсін, соның ішінде:
- Серебрянск қаласы 33237,0 мың теңге;
- Зубовск кенті 20207,0 мың теңге;
- Октябрьск кенті 16439,0 мың теңге;
- Прибрежный кенті 25967,0 мың теңге;
- Малеевка ауылдық округі 18482,0 мың теңге;

О районном бюджете района Алтай на 2024-2026 годы
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2023 года № 9/2-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 13801326,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9057861,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 84205,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10149,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4649108,9 тысяч тенге;
2) затраты – 16860502,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 22646,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 44304,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21658,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3081822,6 тысяч тенге;
5-1) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3081822,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 227978,0 тысяч тенге;
погашение займов – 21658,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2875502,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно - Казахстанской области от 28.11.2024 № 22/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Принять к исполнению на 2024 год нормативы распределения доходов в районный бюджет по социальному налогу, индивидуальному подоходному
налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, в размере 100 процентов, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 декабря 2023 года № 9/69-VIII "Об областном бюджете на 2024-2026 годы".
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2024 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты городов районного значения, сел, поселков, сельских округов в общей сумме 320290,0 тысяч тенге, в том числе:
- город Серебрянск 33237,0 тысяч тенге;
- поселок Зубовск 20207,0 тысяч тенге;
- поселок Октябрьский 16439,0 тысяч тенге;
- поселок Прибрежный 25967,0 тысяч тенге;
- Малеевский сельский округ 18482,0 тысяч тенге;

- Никольск ауылдық округі 32423,0 мың теңге;
- Полянское ауылдық округі 26378,0 мың теңге;
- Парыгино ауылдық округі 20494,0 мың теңге;
- Соловьево ауылдық округі 19869,0 мың теңге;
- Средигорный ауылдық округі 26864,0 мың теңге;
- Северный ауылдық округі 22578,0 мың теңге;
- Тұрғысын ауылдық округі 24818,0 мың теңге;
- Чапаево ауылдық округі 32534,0 мың теңге.
4. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2024 жылға арналған резерві 130000,0 мың теңге сомада бекітілсін.

- Никольский сельский округ 32423,0 тысяч тенге;
- сельский округ Полянское 26378,0 тысяч тенге;
- Парыгинский сельский округ 20494,0 тысяч тенге;
- Соловьевский сельский округ 19869,0 тысяч тенге;
- Средигорный сельский округ 26864,0 тысяч тенге;
- Северный сельский округ 22578,0 тысяч тенге;
- Тургусунский сельский округ 24818,0 тысяч тенге;
- Чапаевский сельский округ 32534,0 тысяч тенге.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2024 год в сумме 130000,0 тысяч тенге.

5. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтай ауданының мәслихат төрағасы Л. Гречушникова
Алтай ауданының мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 9/2-VIII шешіміне
1- қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда -Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 28.11.2024 № 22/2-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I.Кірістер

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата района Алтай Л. Гречушникова
Приложение 1 к решению
маслихата района Алтай
от 26 декабря 2023 года
№ 9/2-VIII
Районный бюджет на 2024 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 28.11.2024 № 22/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

107113,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
107113,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
107113,0
2
Әлеуметтiк көмек
1092995,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1086533,1
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
28056,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
25,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
97532,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
3397,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
177094,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
322148,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
274811,1
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
183470,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
6462,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
6462,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
135362,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
135362,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76755,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1954,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
7930,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
48723,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4123542,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы
712771,6
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

107113,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
107113,0
005
Государственная адресная социальная помощь
107113,0
2
Социальная помощь
1092995,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1086533,1
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
28056,0
006
Оказание жилищной помощи
25,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
97532,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
3397,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
177094,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
322148,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
274811,1
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
183470,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
6462,0
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
6462,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
135362,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
135362,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
76755,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1954,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
7930,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
48723,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4123542,3
1
Жилищное хозяйство
712771,6
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

95334,9
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42531,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
52272,9
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
531,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
59470,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47470,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
12000,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
98118,0
1
Ауыл шаруашылығы
64674,0
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
64674,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64674,0
6
Жер қатынастары
17438,0
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
17438,0
011
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
17438,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
16006,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
16006,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
16006,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
72351,0
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
72351,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
72351,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
71851,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
500,0
12
Көлiк және коммуникация
535745,0
1
Автомобиль көлiгi
510745,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
510745,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

95334,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
42531,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
52272,9
006
Капитальные расходы государственного органа
531,0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
59470,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
47470,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12000,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
98118,0
1
Сельское хозяйство
64674,0
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
64674,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
64674,0
6
Земельные отношения
17438,0
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
17438,0
011
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
17438,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
16006,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
16006,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
16006,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
72351,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
72351,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
72351,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
71851,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
500,0
12
Транспорт и коммуникации
535745,0
1
Автомобильный транспорт
510745,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
510745,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог

219549,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
68250,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
94300,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
94300,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77618,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3180,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
11852,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1650,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
325267,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
149247,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
149247,0
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
10000,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
10500,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
118747,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
10000,0
Коммуналдық шаруашылық
82020,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
7000,0
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
7000,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
75020,0
014
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
35020,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
40000,0
3
Елді-мекендердікөркейту
94000,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
94000,0
015
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
40000,0
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
54000,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

219549,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
68250,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
94300,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
94300,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
77618,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3180,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
11852,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1650,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
325267,0
1
Жилищное хозяйство
149247,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
149247,0
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
10000,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
10500,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
118747,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
10000,0
2
Коммунальное хозяйство
82020,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
7000,0
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
7000,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
75020,0
014
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
35020,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
40000,0
3
Благоустройство населенных пунктов
94000,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
94000,0
015
Освещение улиц в населенных пунктах
40000,0
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
54000,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство