2024-2026 жылдарға арналған Северный ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 10/15-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75- бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6- бабы 1- тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Северный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 83181,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9071,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 102,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 74008,0 мың теңге;
2) шығындар – 84980,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1799,5 мың теңге;
5-1) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1799,5 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –1799,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 12.04.2024 № 13/15-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Северный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 22578,0 мың теңге сомада субвенциялар көлемі көзделсін.

О бюджете Северного сельского округа на 2024-2026 годы
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2023 года № 10/15-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Северного сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 83181,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –9071,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –102,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –74008,0 тысяч тенге;
2) затраты – 84980,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1799,5 тысяч тенге;
5-1) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1799,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1799,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно - Казахстанской области от 12.04.2024 № 13/15-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Предусмотреть в бюджете Северного сельского округа на 2024 год объем субвенций из районного бюджета в сумме 22578,0 тысяч тенге.

3. 2024 жылға арналған Северный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 51409,0 мың теңге сомада трансферттер көлемі көзделсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 12.04.2024 № 13/15-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2024 жылға арналған Северный ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен 21,0 мың теңге сомада трансферттер көлемі көзделсін.

3. Предусмотреть в бюджете Северного сельского округа на 2024 год объем трансфертов из районного бюджета в сумме 51409,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно - Казахстанской области от 12.04.2024 № 13/15-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
4. Предусмотреть в бюджете Северного сельского округа на 2024 год объем трансфертов из республиканского бюджета в сумме 21,0 тысяч тенге.

5. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтай ауданының мәслихат төрағасы Л. Гречушникова
Алтай ауданының мәслихатының
2023 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 10/15- VIII шешіміне
1-қосымша
2024 жылға арналған Северный ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 12.04.2024 № 13/15-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I.Кірістер

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата района Алтай Л. Гречушникова
Приложение 1 к решению
маслихата района Алтай
от 28 декабря 2023 года
№ 10/15-VIII
Бюджет Северного сельского округа на 2024 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 12.04.2024 № 13/15-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I.  Доходы