Катонқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 25/333–VII "2023-2025 жылдарға арналған Коробиха ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 8 қарашадағы № 8/104-VIII шешімі
Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Коробиха ауылдық округінің бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 25/333–VII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Коробиха ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 66 726,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 3 698,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 63 028,0 мың теңге;
2) шығындар – 68 459,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1733,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 373,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 25/333-VII "О бюджете Коробихинского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 8 ноября 2023 года № 8/104-VIII
Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 25/333 -VII "О бюджете Коробихинского сельского округа на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Коробихинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 66 726,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 698,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 63 028,0 тысяч тенге;
2) затраты – 68 459,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 733,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 733,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –1 733,3 мың теңге.".
Аудандық мәслихаттың шешімімен бекітілген 1- қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Катонқарағай аудандық мәслихатының төрағасы Б. Болаев
Катонқарағай аудандық
мәслихатының 2023 жылғы 8
қарашадағы №8/104-VIII
шешіміне қосымша
Катонқарағай аудандық
мәслихатының 2022 жылғы 30

используемые остатки бюджетных средств – 1 733,3 тысяч тенге.".
Приложение 1 утвержденное решением районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложению, к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Катон-Карагайского районного маслихата Б. Болаев
Приложение к решению Катон-
Карагайского районного
маслихата от 8 ноября 2023 года
№8/104-VIII
Приложение 1 к решению
Катон-Карагайского районного
маслихата от 30 декабря 2022