Катонқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 25/314–VІI "2023-2025 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 қарашадағы № 9/112-VIII шешімі
Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Катонқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 25/314-VІI "2023-2025 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 032 816,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 677 450,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 656,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 266,9 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 335 443,3 мың теңге;
2) шығындар – 6 306 399,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 45 922,8 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 108 675,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 62 752,2 мың теңге;

О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 25/314-VІI "О бюджете Катон-Карагайского района на 2023-2025 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 ноября 2023 года № 9/112-VIII
Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 28 декабря 2022 года №25/314-VІІ "О бюджете Катон-Карагайского района на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Катон-Карагайского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 и 5 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 032 816,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 677 450,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 656,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 266,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 335 443,3 тысяч тенге;
2) затраты – 6 306 399,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45 922,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 108 675,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 62 752,2 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 319 505,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 319 505,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 108 675,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 62 752,2 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 319 505,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 319 505,9 тысяч тенге:
поступление займов – 108 675,0 тысяч тенге;
погашение займов – 62 752,2 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 273 583,1 мың теңге.".
Аудандық мәслихаттың шешімімен бекітілген 1, 4, 5, 6, 7- қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Катонқарағай аудандық мәслихатының төрағасы Б. Болаев
Катонқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 қарашадағы № 9/112-VIII шешіміне 1-қосымша
Катонқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 25/314-VII шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті
Санаты
Барлық кірістер (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I.Кірістер

используемые остатки бюджетных средств – 273 583,1 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 5, 6, 7 утвержденные решением районного маслихата, изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Катон-Карагайского районного маслихата Б. Болаев
Приложение 1 к решению
Катон-Карагайского районного
маслихата от 28 ноября 2023
года № 9/112-VIII
Приложение 1 к решению
Катон-Карагайского районного
маслихата от 28 декабря 2023
года № 25/314-VII
Бюджет Катон-Карагайского района на 2023 год
Категория
Всего доходы (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
І.Доходы

004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
59499,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
70714,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
245,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
46043,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
883,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1902,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
204848,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
17829,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
881,8
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
39024,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
18971,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
0,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
2000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1536756,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
460089,4
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
304800,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
20443,8
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
12127,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
122359,6
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
259,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
100,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1076667,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
10000,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1066667,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
629889,8
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
0,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
0,0

004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
59499,0
005
Государственная адресная социальная помощь
70714,0
006
Оказание жилищной помощи
245,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
46043,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
883,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1902,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
204848,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
17829,0
021
Капитальные расходы государственного органа
881,8
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
39024,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
18971,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
2000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1536756,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
460089,4
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
304800,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
20443,8
015
Освещение улиц в населенных пунктах
12127,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
122359,6
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
259,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
100,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1076667,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
10000,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1066667,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
629889,8
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
0,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
0,0

006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
0,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
0,0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
0,0
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
0,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
0,0
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
0,0
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
0,0
008
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
0,0
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
0,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
0,0
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі)
629889,8
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60685,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
24825,0
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
12480,0
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
76115,0
008
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
13360,0
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
400737,0
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
4655,0
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
6288,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
30744,8
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
91700,4
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
36251,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36201,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
50,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
29696,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29446,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
0,0

006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
0,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
0,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
0,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
0,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
0,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
0,0
007
Функционирование районных (городских) библиотек
0,0
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
0,0
009
Поддержка культурно-досуговой работы
0,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0,0
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
629889,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
60685,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
24825,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
12480,0
007
Функционирование районных (городских) библиотек
76115,0
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
13360,0
009
Поддержка культурно-досуговой работы
400737,0
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
4655,0
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
6288,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
30744,8
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
91700,4
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
36251,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
36201,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
50,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
29696,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
29446,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
0,0

007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
22153,3
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
22153,3
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
3600,1
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
3600,1
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
46126,9
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
46126,9
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
45878,1
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
248,8
12
Көлiк және коммуникация
8497,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8497,2
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
2555,4
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1559,4
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
562,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
3820,4
13
Басқалар
1284644,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
32080,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
32080,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1252564,0
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
1252564,0
14
Борышқа қызмет көрсету
26775,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
26775,0
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
26775,0
15
Трансферттер
905370,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
905370,6
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
4229,2
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
56487,1
038
Субвенциялар
651957,0
053
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
54092,2
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару

007
Капитальные расходы государственного органа
250,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
22153,3
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
22153,3
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
3600,1
010
Развитие объектов сельского хозяйства
3600,1
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
46126,9
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
46126,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
45878,1
015
Капитальные расходы государственного органа
248,8
12
Транспорт и коммуникации
8497,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8497,2
022
Развитие транспортной инфраструктуры
2555,4
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
1559,4
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
562,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
3820,4
13
Прочие
1284644,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
32080,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
32080,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1252564,0
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1252564,0
14
Обслуживание долга
26775,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
26775,0
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
26775,0
15
Трансферты
905370,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
905370,6
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
4229,2
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
56487,1
038
Субвенции
651957,0
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению местных исполнительных органов
54092,2
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
02
Қорғаныс
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту

003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
015
Капитальные расходы государственного органа
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
02
Оборона
122
Аппарат акима района (города областного значения)
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
002
Программа занятости
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
005
Государственная адресная социальная помощь
006
Оказание жилищной помощи
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
021
Капитальные расходы государственного органа
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
14
Борышқа қызмет көрсету
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
15
Трансферттер
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
038
Субвенциялар
053
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
III. Таза бюджеттік кредиттеу
Бюджеттік кредиттер
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
Қаржы активтерін сатып алу
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
7
Қарыздар түсімдері
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
2
Қарыз алу келісім-шарттары
16
Қарыздарды өтеу
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
Катонқарағай аудандық
мәслихатының 2023 жылғы 28
қарашадағы № 9/112-VIII
шешіміне 3-қосымша
Катонқарағай аудандық
мәслихатының 2022 жылғы 28
желтоқсандағы № 25/314-VII
шешіміне 5-қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен түскен нысаналы ағымдағы трансферттер және даму трансферттері
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
II. Шығындар

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
14
Обслуживание долга
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
15
Трансферты
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
038
Субвенции
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению местных исполнительных органов
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
III. Чистое бюджетное кредитование
Бюджетные кредиты
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
5
Погашение бюджетных кредитов
01
Погашение бюджетных кредитов
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
Приобретение финансовых активов
Поступление от продажи финансовых активов государства
V. Дефицит (профицит) бюджета
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
7
Поступления займов
01
Внутренние государственные займы
2
Договоры займа
16
Погашение займов
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
8
Используемые остатки бюджетных средств
01
Остатки бюджетных средств
1
Свободные остатки бюджетных средств
Приложение 3 к решению
Катон-Карагайского районного
маслихата от 28 ноября 2023
года № 9/112-VIII
Приложение 5 к решению
Катон-Карагайского районного
маслихата от 28 декабря 2023
года № 25/314-VII
Целевые текущие трансферты и трансферты на развитие поступившие из областного бюджета на 2023 год
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Администратор программ
программа
Наименование
1
2
3
4
5
II. Затраты