Катонқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 25/338–VІI "2023-2025 жылдарға арналған Солоновка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 9/125-VIII шешімі
Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Солоновка ауылдық округінің бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы №25/338-VII шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Солоновка ауылдық округінің бюджеті 1,2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, тиісінше соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39873,0 оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 7648,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 32225,0 мың теңге;
2) шығындар – 40010,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -137,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -137,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 25/338–VII "О бюджете Солоновского сельского округа на 2023-2025 годы""
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 декабря 2023 года № 9/125-VIII
Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 25/338–VII "О бюджете Солоновского сельского округа на 2023-2025 годы" следующие изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Солоновского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы – 39873,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7648,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32225,0 тысяч тенге;
2) затраты – 40010,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -137,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 137,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 137,0 мың теңге."
Аудандық мәслихаттың шешімімен бекітілген 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
1. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Катонқарағай аудандық мәслихатының төрағасы Б. Болаев
Катонқарағай
аудандық мәслихатының
2022 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 9/125-VІII шешіміне қосымша
Катонқарағай
аудандық мәслихатының

используемые остатки бюджетных средств –137,0 тысяч тенге.".
Приложение 1 утвержденное решением районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложению, к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Катон-Карагайского районного маслихата Б. Болаев
Приложение к решению
Катон-Карагайского
районного маслихата
от 13 декабря 2023 года
№9/125-VIII
Приложение 1 к решению
Катон-Карагайского
районного маслихата