2024-2026 жылдарға арналған Коробиха ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 10/144-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 73 - 1, 75 - баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6 – бабы 2-7 – тармағына сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Коробиха ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 95 470,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 4 481,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi 90 989,0 мың теңге;
2) шығындар – 95 470 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

О бюджете Коробихинского сельского округа на 2024-2026 годы
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2023 года № 10/144-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии со статьями 73-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктм 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Коробихинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 95 470,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 481,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 90 989,0 тысяч тенге;
2) затраты – 95 470,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда-Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 14.06.2024 № 16/218-VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).

5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14.06.2024 № 16/218-VIII (вводится в действие с 01.01.2024).